Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Kemp a rekreační středisko Valcha

 

 

Stát: 
Česká republika
Kraj: 

Informace

Popis

Hledáte místo kde strávit příjemnou dovolenou? Kde je krásná příroda a památky na dosah? Pak jste správně na stránkách rekreačního střediska a kempu Valcha u Počátek.

Naše rekreační středisko a kemp, ležící na Českomoravské vysočině v čisté oblasti rybníků a lesů 26 km od Pelhřimova, poskytuje komplexní služby v oblasti ubytování, stravování a rekreace. Nachází se v nádherné zalesněné krajině kousek od Počátek u Pelhřimova.

Pokud hledáte místo pro krásnou rodinnou dovolenou, turistický a houbařský výlet, chcete pořádat svatební hostinu, oslavu narozenin, školní výlet či firemní akce, jsme tou pravou volbou pro Vás. Krásná příroda, vynikající poctivá česká strava, spousta možností sportovního a rekreačního vyžití, příjemné ubytování v chatkách či pokojích, to je jen část z toho, co Vám naše středisko muže nabídnout...

Samozřejmě myslíme i na ty, kteří chtějí být v kontaktu se světem, proto máme k dispozici i dva počítače s připojením k internetu. I v případě deštivého počasí si u nás užijete hodně zábavy, můžete si zahrát stolní fotbálek, půjčit si společenské hry či zajímavou knížku, zahrát si stolní tenis v altánu nebo se jen příjemně hřát u kamen při sledování televize.

Sport, turistika, firemní školení, srazy, školní výlety, rekreace.. vždy se snažíme o vaši maximální spokojenost.

Ubytování na Valše

K dispozici pro ubytování na Valše je Vám hned několik typů bydlení. Vždy se ale bude jednat o čisté a hezké bydlení s elektřinou, topením a tekoucí vodou.

Pokud máte rádi svůj klid, tak vám doporučujeme bydlení v dřevěných chatkách.Chatek je celkem 10. Zde je Vám k dispozici vlastní teráska u chaty a jeden velký pokoj pro čtyři až pět osob.Chatky jsou vybaveny ložním prádlem a kempink.sedačkou a stolkem na terásku.Toalety a sprchy, dámské a pánské jsou pro chaty v buňkách asi 40 metrů od chat volně přístupné.

Další možností je bydlení v domě. Zde je společná sprcha a toalety na chodbách. Uvnitř budovy se také nalézají dva apartmány s vlastní koupelnou a záchodem. Pokoje jsou různě veliké, záleží jen na Vás, jak velký budete chtít.Pokoje jsou 2 jednolúžkové,6 dvoulůžkových, 6 třílůžkových a čtyřlůžkových 5.Na pokojích je umyvadlo se studenou vodou.

V budově je malá kuchyňka s mrazákem a lednicí.

Po dohodě je také možno na louce postavit stan, případně přijet s vlastním obytným kravanem.

 

V Případě zájmu o rekreační ubytování v okolí kliknete ZDE: Ubytování v rekreačních zařízeních, nebo kempech, chatách, penzionech v kraji Vysočina

Tým Kempy-chaty.cz

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele hlava antonín
hlava antonín (nepřihlášený) 30. Srpen 2013 - 11:35
Počet hlasů: 951
dotaz na volné ubytování od 16.9.pro 2 osoby v apartmánu.
Hodnocení: 
0
No votes yet

Přidat recenzi

Okolí

V našem rekreačním středisku můžete svůj čas trávit dle své libosti.

Rekreační středisko Valcha není jen pro pasivní odpočinek, Pokud chcete odpočívat aktivně, tak jste u nás na správném místě. Můžete využít náš tenisový nebo volejbalový kurt. Dále můžete vyzkoušet ping-pong, jízdu na kolech, případně veslování na nedalekém rybníce. Samozřejmostí je zapůjčení všeho sportovního vybavení.

Pro menší sportovní nadšence se soutěživým duchem k dipozici rybník plný ryb.

Pro deštivé dny máme k zapůjčení knihy a stolní společenské a karetní hry. Rovněž disponujeme

dvěmi PC s přístupem na internet a pokud budete mít chuť, můžete si zahrát i stolní fotbálek.

Dalším důvodem, proč k nám přijet je nepřeberné množství míst, kam se můžete vydat na výlet. Namátkou: městská rezervace Telč (UNESCO), Jindřichův Hradec s jedním z největších zámků v Evropě, pohádková Červená Lhota a mnoho a mnoho dalších.

Pro naše nejmenší je k dispozici pískoviště, kolotoče, skluzavky a bazén.

Z mnoha činností je možné provozovat mimo jiné:

 • pěší turistiku
 • cykloturistiku (kola k zapůjčení)
 • houbaření
 • rybaření
 • sporty (stolní tenis, volejbal, nohejbal, tenis, fotbal)
 • návštěva atraktivních míst (nádherný zámek Žirovnice, výstavy a zahrada v Kamenici nad Lipou, známé muzeum rekordů a kuriozit v Pelhřimově, ...)
 • koupaliště, prolézačky, pískoviště, kolotoče, kuželky a další...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI