Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Kemp Tábořiště Želiv

 

 

Stát: 
Česká republika
Kraj: 

Informace

Popis

Autoklub a auto tábořiště Želiv Vás vítá na svoji prezentaci. Můžte si ji prohlédnou a poté zavítat k nám do Želiva. Už se na Vás těšíme.

Každý ubytovaný ve stanu se musí hlásit:
od 9:00 do 10:00 hodin, nebo večer od 18:00 do 20:00 hodin
Každá ubytovaná osoba je povinna dodržovat zásady občanského soužití a Táborového řádu. Zejména je každý povinen dodržovat večerní klid v době od 22:00 do 6:00 hodin. Udržovat čistotu ve svém okolí a plochu, kterou užíval, uvést do původního stavu. Stružky a ohniště zlikvidovat. Nenechat volně pobíhat zvířata, odstraňovat jimi znečištěné plochy. Chovat se tak, aby nebyli obtěžováni a ohrožováni ostatní účastníci volné rekreace na tábořišti, zvláště zpěvem, reprodukovanou hudbou, nemístným chováním po použití alkoholických nápojů.
Pří závažném porušování táborového řádu může správce tábořiště bez náhrady ukončit další pobyt neukázněného rekreanta. Automobily v areálu musí stát nejméně 3m od vody, řidiči jsou povini si vyzvednout u správce nádoby na odkap oleje proti předpisu a záloze 50,- Kč. Záloha bude vrácena při odevzdání nádoby.

V Případě zájmu o rekreační ubytování v okolí kliknete ZDE: Ubytování v rekreačních zařízeních, nebo kempech, chatách, penzionech v kraji Vysočina

Tým Kempy-chaty.cz

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI