Kemp u Kouzelníka

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Kemp U Kouzelníka se nachází v malebné přírodě na břehu řeky Sázavy v hezké části obce Kácov. V blízkosti kempu je vlaková zastávka. Tento kemp, který je také nazýván tábořištěm, je obklopen lesy. Ubytovat se můžete ve stanech, karavanech a chatkách. V areálu je klubovna s kulečníkem a šipkami, dětské hřiště.

Privátní kemp v Kácově  je přístupný pro širokou veřejnost. Nachází se v v katastru obce Kácov v malebné přírodě Posázaví (neplést si s obecním tábořištěm na levém břehu řeky). Díky poloze přímo na pravém břehu Sázavy (přímo pod kácovským jezem, kde je možnost koupání) a díky několika nízkým výstupům z řeky na pravý břeh (snadný výstup pro lodě) je vyhledávaným vodáckým tábořištěm. Kemp je určen nejen vodákům, oblibu si našel též u autoturistů, cyklistů i pěších poutníků.

 

Z kempu se Vám naskýtá pohled na kácovský jez, kácovský zámek a pivovar z 15. století, do kterého se z kempu snadno dostanete přebroděním mělké řeky pod jezem, případně „suchou nohou“ přes most. V našem kempu můžete ochutnat filtrovaný kápovský ležák Hubertus, v pivovaru vám nabídnou vynikající kvasnicová piva. Lze domluvit i exkurzi v pivovaru.
 
 
 
Kemp je v blízkosti lesa, v těsné blízkosti vlakové zastávky „Kácov – zastávka“.
Tábořiště nabízí plochu pro stanování, ale rovněž možnost ubytování v ubytovacích buňkách.
V prostoru kempu je možnost parkování automobilů a přívěsů (karavanů), po dohodě lze v Tábořišti U kouzelníka využít elektrickou přípojku. Rovněž můžete využít možnosti úschovy kol a zavazadel. 
001
001
    
Kemp má vlastní zásobení kvalitní pitnou vodou (atest o kvalitě k nahlédnutí v recepci), proto lze využít i pro dětské putovní tábory. Pro hosty kempu je k dispozici sociální zázemí včetně sprchy s teplou vodou. 
001
001
001
 V tábořišti je kiosek s občerstvením (možnost snídaní) a kuřecí gril. V kempu U kouzelníka je povolen pobyt zvířatům na vodítku.
V tábořišti můžete využít privátní klubovnu s kulečníkem, kemp nabízí i další možnosti sportovního a kulturního vyžití (půjčovna lodí, zprostředkování vystoupení kouzelníka,…)

Služeb kempu U kouzelníka jistě rádi využijete v případě, že Vám toto tábořiště poslouží jako základna pro výlety po okolí Kácova, které rozhodně stojí za to (hrad a zámek Český Šternberk, Zruč nad Sázavou, exkurze do kácovského pivovaru, možnosti projížděk na koních z nedalekého ranče v usedlosti Licoměrsko a další).

V Případě zájmu o rekreační ubytování v okolí kliknete ZDE: Ubytování v rekreačních zařízeních, nebo kempech, chatách, penzionech v Středočeském kraji

Tým Kempy-chaty.cz

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI