Kemp U Třpytky

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Kemp se rozkládá na ploše cca 1 ha, je rozdělen na dvě části, z níž jedna je určena pro nudisty. Kromě rybaření a slunění na pláži nabízíme i sportovní vyžití - volejbal, kroket, petangue. Nově vybudovaná cyklostezka umožňuje výlety rodin s dětmi na kole (viz fotogalerie). K vodě je přístup z pláže kdekoliv v areálu campingu.

Nabízíme možnost stanování, umístění karavanu nebo ubytování v chatkách, které je však pro velký zájem nutno předem telefonicky objednat.

Hlavní sezóna začíná 1.7. a končí 31.8., kdy je zajištěn provoz stánku s občerstvením. Po telefonické dohodě je možnost ubytování v chatkách i mimo tuto vymezenou dobu.

V campingu je studna pouze s užitkovou vodou, ale pitnou vodu zajišťujeme každodenním zásobováním (vlastní barely nutností). Zároveň je možno s jednodenním předstihem objednat čerstve pečivo. Ve stánku je možno zakoupit občerstveni a chlazené nápoje. K dispozici je denní tisk.

Na nákup je možno zajet do 5 km vzdálené Přelouče. Přibližně 2 km od campingu jsou Valy u Přelouče, kde jsou celoročně nedělní trhy.

Ubytování

Nabízíme možnost stanování, umístění karavanu i ubytování v chatkách.

STANY A KARAVANY

Každý příchozí se nahlásí ve stánku s občerstvením, kde obdrží označení na stan či karavan a uhradí plánovaný pobyt. Na západ od stánku je volejbalové hřiště, za ním začíná pláž pro nudisty, na východ od stánku je pláž pro příznivce slunění v plavkách. Zde jsou situovány i chatky. Výběr umístění stanu a karavanu je libovolný.

CHATKY

Chatku je nutno předem telefonicky objednat.

Kapacita chatky: 4 osoby.
Počet chatek: 5.
Chatky jsou uzamykatelné, situované blízko vody, pláže i stánku s občerstvením.
Vzdálenost od vody je cca 10 metrů.

Polštáře, přikrývky či spacáky nutno mít vlastní.

 

 

Galerie
Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
9 + 1 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI