Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Kemp U Třpytky

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Kemp se rozkládá na ploše cca 1 ha, je rozdělen na dvě části, z níž jedna je určena pro nudisty. Kromě rybaření a slunění na pláži nabízíme i sportovní vyžití - volejbal, kroket, petangue. Nově vybudovaná cyklostezka umožňuje výlety rodin s dětmi na kole (viz fotogalerie). K vodě je přístup z pláže kdekoliv v areálu campingu.

Nabízíme možnost stanování, umístění karavanu nebo ubytování v chatkách, které je však pro velký zájem nutno předem telefonicky objednat.

Hlavní sezóna začíná 1.7. a končí 31.8., kdy je zajištěn provoz stánku s občerstvením. Po telefonické dohodě je možnost ubytování v chatkách i mimo tuto vymezenou dobu.

V campingu je studna pouze s užitkovou vodou, ale pitnou vodu zajišťujeme každodenním zásobováním (vlastní barely nutností). Zároveň je možno s jednodenním předstihem objednat čerstve pečivo. Ve stánku je možno zakoupit občerstveni a chlazené nápoje. K dispozici je denní tisk.

Na nákup je možno zajet do 5 km vzdálené Přelouče. Přibližně 2 km od campingu jsou Valy u Přelouče, kde jsou celoročně nedělní trhy.

Ubytování

Nabízíme možnost stanování, umístění karavanu i ubytování v chatkách.

STANY A KARAVANY

Každý příchozí se nahlásí ve stánku s občerstvením, kde obdrží označení na stan či karavan a uhradí plánovaný pobyt. Na západ od stánku je volejbalové hřiště, za ním začíná pláž pro nudisty, na východ od stánku je pláž pro příznivce slunění v plavkách. Zde jsou situovány i chatky. Výběr umístění stanu a karavanu je libovolný.

CHATKY

Chatku je nutno předem telefonicky objednat.

Kapacita chatky: 4 osoby.
Počet chatek: 5.
Chatky jsou uzamykatelné, situované blízko vody, pláže i stánku s občerstvením.
Vzdálenost od vody je cca 10 metrů.

Polštáře, přikrývky či spacáky nutno mít vlastní.

 

 

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI