Penzion Excellent

 

 

Stát: 
Česká republika
Kraj: 

Informace

Popis

Penzion Excellent Vám nabízí ubytování v historické části města Kroměříž. Kroměříž je město historických památek, škol, umění a kultury je nazýváno "Hanáckými Aténami". Je vyhledáváno návštěvníky zejména pro bohatství památek. Kroměříž byla vyhlášena nejkrásnějším historickým městem České republiky za rok 1997. Komplex historických zahrad a Arcibiskupského zámku byl v prosinci 1998 zapsán do seznamu světového dědictví UNESCO.

Penzion Kroměříž ubytování Excellent :
Historická budova penzionu Excellent poskytuje ubytování evropského standardu. Všech 12 pokojů je vybaveno samostatným sociálním zařízením, telefonem, televizí (satelitní programy), minibarem, vysoušečem vlasů apod. Podkrovní pokoje a apartmány jsou navíc klimatizovány. Počítač se stálým připojením k Internetu je k dispozici zdarma a non-stop. Bezdrátové připojení je po celém penzionu - WiFi free spot 5 Mbit/s. Každé ráno se podává snídaně formou švédského stolu zdarma.

Ubytování Kroměříž penzion Excellent Restaurace :
I pro náročné gurmány je v penzionu otevřena restaurace, která svou výjimečnou kuchyní uspokojí snad všechny milovníky dobrého jídla a pití. Pro příjemné večery je určen krásný vinný sklep s tím nejlepším vínem z Moravy. V každém z pokojů je plně vybavený minibar. V penzionu Excellent je možno koupit chlazené nápoje, vína, likéry, destiláty, šampaňské atd. V letních městících je možné využít příjemné posezení v atriu nebo na terase. Vinný sklep je určen pouze našim hostům a jejich hostům. Sklípek funguje jako samoobsluha. Vína se platí při odjezdu. Nabídka je velmi široká a zahrnuje regionální i zahraniční vína. Je možno jej využít celoročně NON-STOP.

Kroměříž ubytování penzion Excellent služby :
Hotelové taxi slouží k transferu nejen našich hostů (letiště, nádraží a jiné). Velké parkoviště pro vaše auto je přímo před penzionem (parkovací karta zdarma). K relaxaci je vhodné využít naši finskou saunu. Na vaše přání je možno rezervovat tenisové, beach volejbalové nebo nohejbalové kurty v centru města s možností koupání (200 m), krytý bazén (500 m). Zajistíme rovněž fitness studio (500 m), masáže (500 m nebo přímo na pokoji) apod.

Ubytování Kroměříž penzion Excellent památky :
Zpříjemnit volný čas si můžete procházkou po městě a shlédnout památky města Kroměříž a okolí. Významnou památkou je Sněmovní sál, po požáru zámku v roce 1752 shořelo druhé poschodí a střecha severozápadního křídla zámku, kde se propadly i podlahy. Do vzniklé prostory byla vestavěna reprezentační místnost Velké jídelny, dnes známé pod názvem Sněmovní sál. Dnešní název získal v roce 1848, kdy byl místem konání rakouského Říšského sněmu.

Penzion Kroměříž ubytování Excellent :
Zámecká galerie je významnou součástí Arcibiskupského zámku v Kroměříži je proslulá obrazárna, představující návštěvníkům špičková díla evropského malířství. Arcibiskupský zámek je renesanční stavba, na jejímž místě stálo hradisko patrně již v době Velkomoravské říše. Současná podoba budovy pochází z let 1664 - 95.

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI