Penzion a Farma Filoun Plavy

 

 

 

Stát: 
Česká republika
Kraj: 

Informace

Popis

Penzion Filoun je rodinný penzion se čtyřmi pokoji a jedním apartmánem. Nachází se na klidném místě nad obcí Plavy na úpatí Jizerských hor a Krkonoš. V létě je ideální k pěším či cyklistickým výletům, v zimě jsou přímo u penzionu běžecké tratě a lyžařská sjezdovka.

Penzion je také ideální pro agroturistiku, jelikož sdílí areál s rodinnou biofarmou, která vyrábí vlastní certifikované biopotraviny. Výrobky zde můžete zakoupit a nejenom děti se mohou o životě na farmě leccos dozvědět.

 

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Pěší turistika a cykloturistika

Cyklistické i stezky pro pěší směřující do Jizerských hor, Krkonoš a Českého ráje Vás dovedou k mnoha okolním rozhlednám a na mnohá turisticky zajímavá místa. Okolní lesy jsou vhodné pro sběr hub i borůvek.

Rozhledny v okolí

Černá Studnice 869m, Špičák 831m, Štěpánka 958m, Kozákov 744m, Královka 859m, Smrk 1124m

Lyžování

Pozemky přilehlé k penzionu v zimním období hostí dvě lyžařské sjezdové tratě, které jsou upravovány rolbou a vybavené vlekem. Na vlek navazují upravované běžecké tratě do vesnic Držkov, Zásada, Zbytky a dále vedou na Černou Studnici. Pro návštěvy zimní krajiny jsme vybaveni sněžným skútrem.

Létání - paragliding

V širokém okolí lze nalézt vhodné terény pro paragliding s možností tandemových letů.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI