Penzion Krkonoše

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Ubytování Krkonoše: proč si pro ubytování v Krkonoších vybrat Penzion Krkonoše, ubytování Mladé Buky

 • Ubytování v Krkonoších na míru: můžete si vybrat, chcete-li bydlet komfortně, klasicky, v apartmánu či jako staří horalé
 • Možnost čerpat na ubytování u nás příspěvek z fondu FKSP vašeho zaměstnavatele
 • Prostorný zastřešený altán s posezením (4,5 x 5,5 metru) k posezení, pikniku i romantické snídani v přírodě
 • Ubytování v Krkonoších s bazénem: velký vyhřívaný bazén 9,1 x 4,6 metru, hloubka 1,2 metry, ohřev solárními panely
 • Dětské hřiště: skluzavka, houpačky, pískoviště, 3m skákací trampolína se sítí, velký travnatý plac pro míčové hry
 • Ohniště v lesním zákoutí u řeky k opékání buřtů či večerním táborákům s kytarou
 • Příjemné prostředí v podhůří pohoří Krkonoše, ubytování Mladé Buky s výhledem na Sněžku, Černou horu, řeku Úpu a les
 • V blízkém okolí veškerá vybavenost. Přírodní i klasické koupaliště, golf Mladé Buky, bikepark, cyklostezky, krytý bazén, tenisové kurty, fitko, squash, fotbalové a softballové hřiště, projížďky na koních, ZOO a spousta dalších zajímavých turistických cílů
 • Poskytování ubytování nás neživí. Baví nás mít plný dům spokojených hostů a proto chceme, aby vás pobyt u nás bavil

Penzion Krkonoše: ubytování v Krkonoších, Mladé Buky

Rodinný Penzion Krkonoše nabízí ubytování v Krkonoších v obci Mladé Buky, která leží na hlavní silniční trase Trutnov - Janské Lázně (5 km) a Pec pod Sněžkou (12 km). Dopravně je velmi dobře dostupný; je situován stranou od této hlavní dopravní tepny, v klidné ulici s minimálním silničním ruchem (slepá ulice, obytná oblast).
 

Ubytování Krkonoše: komfort za rozumnou cenu

Nenabízíme Vám pouze střechu nad hlavou v pokoji po babičce. V Penzionu Krkonoše nabízíme ubytování v útulných a prostorných pokojích navržených na míru Vašim potřebám. Zaparkujete si na vyasfaltovaném parkovišti, což je poslední plocha připomínající urbanizaci, a pak už se pohybujete po pozemku o rozloze 5500 m2, kde si užíváte klid přírody: velký travnatý plac, za ním řeku a les ve skále. Na zahradě je spousta ovocných stromů (třešně, švestky, jablka), ovoce si můžete česat pro svou přímou konzumaci, pochopitelně zdarma. Příjemný stín v parném vedru nabízí lesní zákoutí oddělené od civilizace lískovými keři a vzrostlými jehličnany, břeh řeky Úpy je upraven tak, abyste se mohli kdykoliv osvěžit čistou vodou, případně si zarybařit (pstruhová voda). V létě si můžete zaplavat v solárem vyhřívaném bazénu o délce bezmála 10ti metrů. Zatímco děti budou řádit na dětském hřišti (pískoviště, skluzavka, houpačky) nebo skákat na trampolíně, můžete se houpat v síti či relaxovat v altánu, třeba u skleničky něčeho dobrého; pochopitelně s dobrým výhledem na Vaše hrající si ratolesti. Samozřejmostí je ohniště pro večerní opékání.

Krkonoše - nejvyšší a nejkrásnější české hory

Krkonoše jsou nejnavštěvovanější hory v České republice s nejvyšším vrcholem Sněžka (1602 m n.m.). Přírodní drsné klima horských hřebenů, členitých údolí, ale i řečištních toků pomáhá vytvářet mimořádné obrazy. Přesto, že Krkonoše mají středohorský ráz a jejich vrcholy jsou většinou zaoblené, nechybí jim ani skalní útvary či srázy stejně ostré a hluboké jako v Alpách.

Krkonoše také milovníkům zimních sportů nabízejí nejkvalitnější lyžařská střediska v České republice. Penzion Krkonoše nabízí ubytování v bezprostřední blízkosti řady z nich. Na své si přijdou všichni příznivci hor, ať už jsou preferují snowboard, sjezdové lyže nebo běžky. Pár desítek metrů nad naším penzionem se můžete napojit na Krkonošskou lyžařskou cestu, která se táhne v pásu dlouhém zhruba 90 km a se všemi upravovanými okruhy měří cca 550 km.

V létě pak přímo před penzionem vede cyklostezka, která je součástí tisíců kilometrů více i méně náročných cyklotras v Krkonoších i jejich okolí. Blízké okolí zároveň nabízí řadu zajímavých turistických cílů.

Celé Krkonoše jsou rozloženy ve směru západ-východ jako jejich hlavní hřbety - Hraniční neboli Slezský, vnitřní neboli Český hřbet, který je tvořen vrcholy Plešivce, Lysé hory, Kotle, Kozími hřbety a končí Luční a Studniční horou. Penzion Krkonoše je situován do východních Krkonoš, kde si můžete vychutnat atmosféru a krásy zdejší přírody, umocněné hlubokými zážitky při sportu i rekreaci s nabídkou pohodlného ubytování, chutných krajových specialit a odpočinku pro návštěvníky bez rozdílu věku. Podle legend jsou právě východní Krkonoše s nejvyšší horou České republiky Sněžkou sídlem bájného vládce hor, mocného Krakonoše.

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI