Penzion Myšková

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Vítejte na stránkách penzionu Myšková, který se nachází v městečku Teplice nad Metují, v krásném prostředí Teplicko-Adršpašských skal.

Penzion nabízí 12 lůžek ve třech čtyřlůžkových pokojích. U každého pokoje je koupelna (sprchový kout, umyvadlo a WC). Nachází se zde kompletně vybavená kuchyň se sporákem, troubou a lednicí a společenská místnost s televizí a satelitem.
K dispozici je venkovní ohniště a terasa s možností grilování.
Je možné ubytování se psem.

Přímo u penzionu je pro hosty k dispozici malé parkoviště.

Stravování je možné v restauraci vzdálené 300m.

Výhodou lokality, ve které se penzion nachází je možnost aktivního odpočinku. Od jara až do podzimu je možné v okolí provozovat cykloturistiku. Celoročně je potom přístupná celá řada turických tras, zvláště pak trasa Teplickými skalami. Začátek okruhu skalním městem je vzdálen 1km od penzionu. Z Teplických skal je možné dojít Vlčí roklí až do Adršpachu, kam je možné se také dopravit vlakem přímo z Teplic nad Metují. Zastávka ČD je 800m od penzionu.
Místní koupaliště, vzdálené 700m od penzionu, nabízí příjemné osvěžení v horkých letníchj měsících. Krytý bazén je k dispozici v Trutnově.

V zimních měsících jsou zde ideální podmínky pro lyžování. V blízkosti se nachází sjezdovka s nočním lyžováním a umělým zasněžováním.

V obci je možné navštívit i víceúčelovou sportovní nafukovací halu (zastřešení v zimním období - cca říjen až duben). Ve sportcentru je možné provozovat tenis, volejbal, fotbal, florbal, nohejbal, házená, badminton, stolní tenis a squash. Fitness hotelového typu je vybavené rotopedem, veslovacím trenažérem, crossovým trenažérem a posilovacími stroji. Občerstvení pro sportovce je k dispozici v recepci sportcentra.

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI