Penzion Na Bojišti

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

se 14 pokoji s celkovým počtem 53 lužek, vybavenými kuchyňkou a příslušenstvím Vás zve k ubytování při rekreaci, na služební cestě, při sportování i ozdravném pobytu.

Pripravili jsme pro Vas novou pergolu s grilem a posezenim.

Nově: Free WI-FI!

Nabízíme Vám ubytování, případně se snídaní nebo polopenzí, stravování, uskladníme Vám kola, a poskytneme informace o kultuním a sportovním dění v oblasti. Dominantní rekreační činností v oblasti je cykloturistika, rybaření, koupání, pěší turitika a sběr lesních plodů. V dosahu je kuželna, tělocvična, fotbalové hřiště, tenisové a volejbalové kurty, nákupní středisko, vinárna, opravna kol, autobusové nádraží a úzkokolejka. V dosahu autem je golfové hřiště, několik nádrží a rybníků vhodných ke koupání, včetně známého střediska "Osika", několik rybářských revírů, zřícenina Landštejn, v Jinřichově Hradci plavecký bazén se saunou a soláriem, dvě kina a zámek sbohatým kulturním programem.

Srdečně Vás zveme a těšíme se na Vaši návštěvu.
Děkujeme za shlédnutí naší stránky

Pro bližší informace nás můžete kontaktovat telefonicky, nebo mailem. Kontaktní údaje naleznete v kategorii kontakt. Nebo využijte rezervační formulář.

V Případě zájmu o rekreační ubytování v okolí kliknete ZDE: Ubytování v rekreačních zařízeních, nebo kempech, chatách, penzionech v Jihočeském kraji

Tým Kempy-chaty.cz

Galerie
Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
8 + 0 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI