Penzion Na Kiosku

 

 

 

Stát: 
Česká republika
Kraj: 
Oblast: 

Informace

Popis

O penzionu

Penzion Na Kiosku se nachází v moravském městě Šternberk v půvabné krajině podhůří Nízkého Jeseníku, 16 km od hanácké metropole – Olomouce. Svou polohou – na okraji lesa – vzdáleném od centra města do 900 m, přímo vybízí ke strávení nejen příjemné a klidné dovolené uprostřed krásné moravské přírody, ale je vhodný i pro krátkodobé služební pobyty.
Příznivcům turistiky se zde naskýtá plné vyžití v každém ročním období a pro cyklisty je k dispozici mnoho cyklotras.

Penzion nabízí jak ubytování v útulně vybavených pokojích penzionu, tak stravování ve stylově zařízené restauraci a salonek k pořádání různých společenských akcí.

Restaurace

RESTAURACE PŘECHODNĚ MIMO PROVOZ!

Restaurace Vám nabízí příjemné posezení ve stylovém prostředí s kapacitou 45 míst. V letních obdobích je k dispozici posezení na zahrádce u altánku.

Otevřeno denně kromě pondělí.

Provozní doba:

Úterý – Čtvrtek11,00 - 22,00 hod.
Pátek – Sobota11,00 - 23,00 hod.
Neděle11,00 - 20,00 hod.

K soukromým akcím je možno využít salonek pro pořádání rodinných oslav, společenských a pracovních setkání. Má kapacitu 25 míst.

Jídelní lístek nabízí výběr z více než 80 druhů jídel z masa hovězího,vepřového, kuřecího, zvěřinu, ryby, těstoviny i bezmasé pokrmy.

 

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI