Penzion pod kopcem

 

 

 

Stát: 
Česká republika
Kraj: 

Informace

Popis

Ubytování pro rodiny s dětmi

Náš rodinný penzion v Jizerkách nabízí mnoho zábavy pro rodiny s dětmi. Vždy čerstvé pískové koláčky upečete na pískovišti s posezením na terase před domem. Úkryt pro malé objevitele skýtá domeček pro děti a různá zákoutí velké zahrady. Nekonečnou energii můžou Vaše děti využít na našem dětském hřišti s trampolínou a klouzačkou. V horkých dnes se můžete zchladit v zahradním bazénu s filtrací a nafukovacím bazénku pro nejmenší děti. Zdarma poskytujeme dětskou postýlku, jídelní stoličku, hračky, hry a další vybavení pro děti. V celém prostoru penzionu se nekouří.

Velká zahrada s dětským hřištěm a bazénem

Dejte svým dětem možnost vyřádit se v přírodě. K penzionu náleží rozlehlá zahrada s možností venkovního posezení, hřištěm, ohništěm pro opékání a grilování a nadzemním bazénem. Přímo na zahradě můžete v sezóně sbírat borůvky nebo maliny a někdy dokonce i houby! V zimě se pozemek promění ve velkou sáňkovací dráhu pro děti i dospělé.

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI