Penzion a restaurace Beta

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Kuchyně v restauraci Beta

Naší kuchyni si můžete vychutnat v příjemné, nově zrekonstruované restauraci s výběrem menu i minutkových jídel. Samozřejmostí je také příprava jídel typických pro tento kraj moravského Slovácka. A protože jsme na Moravě nemohou chybět jak zdejší kvalitní vína.

Ubytování

Nabízíme ubytování v nově postavené části penzionu ve vkusně a moderně zařízených pokojích. Vchod do penzionu je oddělen od restauračních prostor. Klienti penzionu samozřejmě mohou využít možnosti stravovat se v restauraci Beta.

Město Bzenec a okolí

Město Bzenec se nachází mezi Kyjovem a Veselím nad Moravou na silnici č. 54, vedoucí ze Znojma do slovenského Nového Mesta nad Váhom. V minulosti byl Bzenec město královské. V dnešní době je známé především tradičním pěstováním znamenitého vína a folklórem v nedaleké Strážnici. Město je oblopeno nádhernou krajinou moravského Slovácka plnou vinic a protkanou síti upravených cyklostezek.

Těšíme se, že na čas strávený v našem penzionu v tomto krásném kraji Jižní Moravy budete vzpomínat a v budoucnu se k nám vracet.

 

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI