Penzion a restaurace Beta

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Kuchyně v restauraci Beta

Naší kuchyni si můžete vychutnat v příjemné, nově zrekonstruované restauraci s výběrem menu i minutkových jídel. Samozřejmostí je také příprava jídel typických pro tento kraj moravského Slovácka. A protože jsme na Moravě nemohou chybět jak zdejší kvalitní vína.

Ubytování

Nabízíme ubytování v nově postavené části penzionu ve vkusně a moderně zařízených pokojích. Vchod do penzionu je oddělen od restauračních prostor. Klienti penzionu samozřejmě mohou využít možnosti stravovat se v restauraci Beta.

Město Bzenec a okolí

Město Bzenec se nachází mezi Kyjovem a Veselím nad Moravou na silnici č. 54, vedoucí ze Znojma do slovenského Nového Mesta nad Váhom. V minulosti byl Bzenec město královské. V dnešní době je známé především tradičním pěstováním znamenitého vína a folklórem v nedaleké Strážnici. Město je oblopeno nádhernou krajinou moravského Slovácka plnou vinic a protkanou síti upravených cyklostezek.

Těšíme se, že na čas strávený v našem penzionu v tomto krásném kraji Jižní Moravy budete vzpomínat a v budoucnu se k nám vracet.

 

Galerie
Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
6 + 10 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI