Penzion a restaurace Dobré časy

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování

Ubytování Jižní Čechy si vyberete ve dvoulůžkových pokojích, nebo tří až čtyřlůžkových apartmánech. Ubytování znamená koupelnu, WC, internet, telefon, TV. Penzion DOBRÉ ČASY je vhodným místem pro dovolenou a ubytování v Jižních Čechách nebo přímo v Jindřichově Hradci.

Firemní akce

Penzion DOBRÉ ČASY je také výborným místem pro firemní akce, školení, teambuilding či firemní oslavu. V Jindřichově Hradci disponujeme *** penzionem, stylovou restaurací, konferenční místností a týmem spolupracovníků, který splní každé Vaše přání při návštěvě penzionu v Jižních Čechách.

Jižní Čechy

Jižní Čechy jsou malebným krajem rybníků, lesů a rašelinišť, středověkých městeček, venkovských kostelů a bělostných statků. Jde o turisticky atraktivní lokalitu a Jindřichův Hradec může sloužit jako dobré místo k ubytování a základna pro výlety po Jižních Čechách. Využijte ubytování v Jižních Čechách v Jindřichově Hradci a prožijte svou dovolenou příjemně, ve stylovém penzionu a restaurací se zvěřinou!

Restaurace

Restaurace je taková, jak ji popisujeme. Krásná, nekonvenční, jiná. Naše kuchyně je moderní a podle všech hygienických norem špičkově zařízená. V roce 2011 se nám konečně podařilo dát dohromady kolektiv pracovníků, kteří dokázali naplnit naše představy o tom, jak má restaurace fungovat jak po stránce gurmánské, tak skvělé obsluhy na „place“, ale i po stránce lidských vztahů na pracovišti. Nebojíme se tvrdit, že Vám vaří nejlepší kuchařka ve městě Jindřichův Hradec. Naše servírky jsou vždy příjemně naladěny a v restauraci Vás rozhodně nikdo „neokrade“....

Ubytovaným hostům, kteří navštíví jižní Čechy, Jindřichův Hradec a penzion Dobré Časy, v restauraci nabízíme nadstandardní snídani, která je v ceně ubytování a v sezoně si můžete vybrat z aktuálního jídelníčku zvýhodněné menu k večeři. Minimálně jedenkrát v týdnu v něm nabízíme grilované speciality z ryb a různých druhů mas z našich obor. Aktuální jídelníček je k dispozici v restauraci a během snídaně si v něm označíte, kolik večeří si na konkrétní pokoj objednáváte. Pokud si ze speciálního večerního menu nevyberete, je samozřejmostí i výběr z běžného jídelního lístku.

Firemní klientele nabídneme totéž a zajistíme servis při jejich akcích na dohodnuté úrovni.

Pokud se týká masa použitého k přípravě jídla, ujišťujeme Vás, že naše nabídka je velmi zajímavá a též nevšední.

 

Galerie
Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
1 + 12 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI