Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Penzion Rogallo

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme Vám luxusní ubytování v plně vybavených Apartmánech a Studiích s rozlehlou udržovanou zahradou, bazénem, zahradní nábytek, altány, zastřešené pergoly s ohništi, tenisový kurt, dětské hřiště, les 100m, parkování v areálu, půjčovna kol a sportovního nářadí, vinný sklípek, sauna, fitness, masáže, Infocentrum, WIFI a mnoho dalších drobností pro Vaší báječnou dovolenou.

Okolí penzionu je vhodné pro relaxaci, turistiku, cykloturistiku, houbaření, golf, jachting, koupání a zajímavé výlety:  ZOO safari Dvůr Králové, Adršpach a Teplické skály, jezero Rozkoš, Ratibořice, Babiččino údolí, Zámky Opočno, Nové Město n. Metují, Kuks, Náchod, nádherná příroda a Kláštery Benediktýnů na Broumovsku. Pevnosti Josefov a Dobrošov. Aqvaparky a lázně Kudowá a Velichovky, Koňské ranče Litoboř 2km a Nová Amerika, Barunčina vyhlídka s restaurací 500m. Mezi vzdálenější nad 20km můžeme doporučit Krkonoše, Relax park s bobovou dráhou a lanovými sporty Pec p. Sněžkou, zámek Hrádek u Nechanic, Třebechovický betlém, Aqua park a Obří akvárium v Hradci Králové, nedaleké Polské lázně, národní park Hor Stolových a oblíbené Polské tržnice.
 

Obec Hořičky vystupuje 450 n.m. nad okolní krajinu a může se pochlubit čistým vzduchem a okolními lesy. Již za 1. Republiky byla známým letoviskem a v roce 1929 byla vyhlášena letoviskem Východních Čech. O prázdninách sem přijíždí řada významných osobností s politického a kulturního života.
 

V obci jsou dvě restaurace, samoobsluha, doktor, pošta, lékárna, kino, benzinka, autoopravna, opravna kol, kostel, autobus aj. drobné služby.  Více informací najdete na našich stránkách.

Pro bližší informace nás můžete kontaktovat telefonicky, nebo mailem. Kontaktní údaje naleznete v kategorii kontakt. Nebo využijte rezervační formulář.

V Případě zájmu o rekreační ubytování v okolí kliknete ZDE: Ubytování v rekreačních zařízeních, nebo kempech, chatách, penzionech v Královéhradeckém kraji

Tým Kempy-chaty.cz

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

V blízkém okolí bohatá nabídka poznávacích výletů, jak autem, na kole či pěšky:

Česká Skalice s přehradou Rozkoš, ideální místo na vodní sporty, minigolf, půjčovny lodí, surfů a rybaření. V centru se nachází Stará škola a muzeum Boženy Němcové, přilehlé Babiččino údolí se zámkem v Ratibořicích, tvrz Rýzmburk, koňský ranč, Boušín a magická krajina kopců, lesů a řek - Labe, Metuje a Úpy.

V blízkém okolí se nachází velké množství významných památek, mezi nejvyhledávanější patří zámek Kuks s Braunovými sochami, zámek Náchod s překrásnými gobelíny, také zámek Opočno se sbírkou zbraní a zámek v Novém Městě nad Metují s renesančním náměstím a mnoho dalších.

Nesmíme zapomenout na výlety do Broumovského barokního kláštera, na pevnosti Dobrošov, do podzemního labyrintu Josefov, ZOO Safari ve Dvoře Králové, lázní Velichovky s krytými tenisovými kurty a oborami se zvěří, ranč Amerika s největší krytou jízdárnou v Evropě a golfové hřiště.

Velmi navštěvované místo je národní park s Teplicko-Adršpašskými skalami. Romantické jezírko s Malým a Velkým vodopádem vytváří přírodní úkaz a velmi oblíbenou turistickou atrakcí.

Mezi vzdálenější výlety nad 20 km můžeme doporučit Krkonoše, zámek Hradek u Nechanic, Častolovice, Třebechovický betlém, Aquaparky a Obří akvárium v Hradci Králové. Návštěvu Polské republiky s lázeňským příhraničním městem Kudowa Zdroj, park narodovi Gor Stołowich a vyhlášené Polské tržnice.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI