Rekreační areál Malá Hrdlička

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Rekreační areál „Malá Hrdlička“ se nachází v těsné blízkosti Slapské přehrady, na jejím levém břehu mezi Ždání a Živohoští v osadě Hrdlička, obec Čím, cca 5 minut chůze od vody. Areál je obklopen lesem, se snadnou dostupností pro osobní vozidla i autobusy a parkováním v místě. V přímém sousedství se nachází restaurace a prodejna potravin s celotýdenním provozem.

Okolní příroda nabízí bohaté vyžití pro houbaře, turisty, cykloturisty a vodní radovánky. Velká vodní plocha Slapské přehrady se přímo vybízí pro vodní sporty – koupání, vyjížďky na lodičkách, surfing, jachting a je téměř celoročně známým rájem rybářů. Pro naše klienty jsou k dispozici zdarma veslice, molo na opalování a klubovna s TV a stolní tenis. V areálu je hřiště vhodné na volejbal, nohejbal, venkovní kruhový bazén, dětské bazénky, houpačky, pískoviště, ohniště se sezením a stolní grily. Přítomnost  psů v areálu je povolena, ale areál není přizpůsoben k jejich  volnému pohybu. Rekreační areál o celkovém počtu 48 lůžek je plně přizpůsoben k celoročnímu provozu. V zimní sezóně je možnost vytápění na tuhá paliva.

Hlavní rekreační objekt je dvoupodlažní zděný dům s terasovitým uspořádáním o deseti obytných apartmánech. Každý má samostatný vchod na terasu a je vybaven pro čtyři osoby s možností dvou přistýlek formou rozkládací sedačky, kromě apartmánu č. 5, ten je použe pro 4 osoby . Apartmány mají vlastní WC a sprchu. Součástí vybavení jsou 4 lůžka + přistýlky, barevný televizor, jídelní kout, skříně, kuchyňská linka s vybavením, lednička s maráčkem, el. vařič a varná konvice. Apartmány č. 4,6 až 12 mají oddělené ložnice.

4 dřevěné montované chaty s terasou mají verandu se stolem a sezením, pokoj a ložnici o 4 lůžkách, kuchyňský kout s vybavením, ledničku, vařič na PB a kamna na tuhá paliva. Chata č.1 a 2 mají dřez s teplou a studenou vodou.

K dispozici jsou zdarma dětské postýlky včetně povlečení a dětské jídelní židličky.

Umývárny a sprchové kouty (oddělené) jsou centrální ve zděné budově vzdálené od chatek cca. 20m. Každá chatka má vlastní uzamčené WC, také umístněné ve zděné budově.

Svou polohou a možnostmi je areál vhodný zejména pro milovníky aktivního odpočinku, rodiny s dětmi a vášnivé příznivce rybolovu všech věkových kategorií. Doporučujeme výlet parníkem po Slapské přehradě, který jistě potěší celou rodinu, tak jako návštěva AQUAPARKU Měřín.

V Případě zájmu o rekreační ubytování v okolí kliknete ZDE: Ubytování v rekreačních zařízeních, nebo kempech, chatách, penzionech v Středočeském kraji

Tým Kempy-chaty.cz

Galerie
Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
9 + 5 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0