Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Rekreační a školící středisko Skleníky - Spytihněv

 

 

Stát: 
Česká republika
Kraj: 
Oblast: 

Informace

Popis

Hlavní dominantou našeho střediska je komplex budov s barem, ubytovnou a exkluzivním apartmánem s vlastním vchodem. Celková kapacita pro ubytované je 45 lůžek.

Celoroční provoz nabízí spoustu možností pro individuální rekreaci. Na své si přijdou milovníci rybolovu, rekreačního i závodního sportu. Je možno si zahrát tenis, fotbal, nohejbal, florbal, beach volejbal, ping-pong. V areálu je možno koupání v bazénu nebo v přírodním koupališti. Možnost využití sauny, whirpoolu. V zimě je k dispozici krytá tenisová hala.

Rekreační středisko nabízí víceúčelový sál s barem a kuchyňkou s kapacitou 150 osob (svatby, oslavy, prezentace, školení či sportovní soustředění).

Hlavní budova

V hlavní budově se nachází ubytování v počtu 8 čtyřlůžkových pokojů a 3 třílůžkové pokoje. Sociální zařízení jsou přes chodbu. K dispozici je 4x sprcha, 4x umyvadlo a 4x WC pro muže a 4x sprcha, 4x umyvadlo a 4x WC pro ženy. Dále je v objektu jídelna pro 30 osob s možností stravování formou snídaně, polopenze nebo plné penze. Snídaně je připravována na místě, obědy a večeře jsou dováženy.Objekt je propojen se stylovým barem a zahrádkou, na kterou navazuje venkovní bazén a prostor s otevřeným ohništěm a posezením.

Apartmá

V patře hlavní budovy se nachází ubytovací apartmán s kapacitou 2 lůžka + možností 2 přistýlek. Apartmán s vlastním vchodem je vybaven koupelnou a malým kuchyňským koutem (malá lednička, varná konvice a mikrovlnná trouba).

Turistická ubytovna

Kapacita ubytovny je 6 třílůžkových pokojů. Sociální zařízení se nachází v cca 50 m vzdáleném víceúčelovém sále. Zde jsou k dispozici 3 sprchy a 6x WC pro ženy a 3 sprchy a 4x WC pro muže. V ubytovně se také nachází společenská místnost pro 20 osob. U objektu je k dispozici parkoviště pro 6 osobních vozů. Provoz je sezónní od června do října. Součástí budovy je kryté posezení s venkovním krbem, jehož využití je možné za úplatu. Ubytování je možné v čase od 14 hodin a ukončení nejpozději do 10 hodin v den odjezdu. Jiný čas je možný po osobní domluvě s personálem. Ubytování domácích zvířat je možný za úplatu.

Minigolf

Adventure minigolf je oblíbeným rekreačním i profesionálním sportem a především rodinnou zábavou.

Je to v podstatě klasický golf zmenšený do velikosti minigolfových drah. Způsob hry je ale zcela odlišný od klasického minigolfu. Překážky známé z minigolfu zde nenajdete. Na jamkách (drahách) jsou různé terénní nerovnosti, vyvýšeniny, boule, vodní pasti a písečné bunkry – tedy stejně jako v golfu. Hráči během hry smí nebo dokonce musí chodit po jamkách. U nás naleznete minigolf s povrchem z umělé trávy.

Venkovní tenisové kurty

3x tenisový antukový kurt s automatickým zavlažováním ke hře dvouhry a čtyřhry.

Vstup na kurty pouze v tenisové obuvi vhodné ke hře na antukových dvorcích.

Turistická ubytovna

Kapacita ubytovny je 6 třílůžkových pokojů. Sociální zařízení se nachází v cca 50 m vzdáleném víceúčelovém sále. Zde jsou k dispozici 3 sprchy a 6x WC pro ženy a 3 sprchy a 4x WC pro muže.

V ubytovně se také nachází společenská místnost pro 20 osob.

U objektu je k dispozici parkoviště pro 6 osobních vozů.

Provoz je sezónní od června do října. Součástí budovy je kryté posezení s venkovním krbem, jehož využití je možné za úplatu.

Ubytování je možné v čase od 14 hodin a ukončení nejpozději do 10 hodin v den odjezdu. Jiný čas je možný po osobní domluvě s personálem.

Ubytování domácích zvířat je možný za úplatu.

Taneční víceúčelový sál

Sál má kapacitu až 150 osob. V letním období je možné využít i přilehlou krytou venkovní terasu.

Víceúčelový sál je vhodný k pořádání svateb, školení, večírků, tanečních akcí a ostatních společenských událostí. Taneční parket je o rozměrech 11,3 m x 20 m.

Sál je bezbariérově přístupný. Prostory sálu jsou nekuřácké, možnost kouření na venkovní terase.

Parkování v bezprostřední blízkosti sálu. Stravování formou catteringu.

Vybavení sálu:

 • - bar s výčepem
 • - terasa
 • - sociální zařízení
 • - audiovizuální technika
 • - ozvučení s bezdrátovým mikrofonem
 • - možnost bezplatného připojení na internet
 • - zrcadlová stěna

Bowlingový bar

Zde najdete 2 bowlingové dráhy a vždy něco navíc – kulečník, šipky, stolní fotbálek, jukebox.

Jestliže hledáte místo, kde je zároveň dobrý bar a zábava na parketu, zavítejte k nám.


Venkovní bazén

Bazén o rozměrech 16 x 9 m, s hloubkou 1,4 m včetně skluzavky a chrliče vody je v provozu od května do října. U bazénu zahrádka s obsluhou, zahradní houpačka, posezení u otevřeného ohniště a možnost využití trampolíny.
 

 

 

 

V Případě zájmu o rekreační ubytování v okolí kliknete ZDE: Ubytování v rekreačních zařízeních, nebo kempech, chatách, penzionech ve Zlínském kraji

Tým Kempy-chaty.cz

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


Camping Karolina - Plzeňsko


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI