Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Rekreační středisko Drak Křižanov

 

 

Stát: 
Česká republika
Kraj: 

Informace

Popis

Rekreační středisko Křižanov se nachází v atraktivním prostředí Českomoravské vrchoviny u městyse Křižanov, cca 10 km od města Velké Meziříčí (je tedy velmi dobře dostupné z dálnice D1 a silnice č. 37).

Atmosféra střediska je dána provázaností areálu s okolními jehličnatými lesy a rybníkem Loučky. Samotný areál pak připomíná anglický park.

Ubytování a stravování

Ubytování je v Křižanově zajištěno ve zděné budově hotelového typu (pokoje po 2 - 3 lůžkách), dále v 10 velkých chatách (z nichž každá disponuje 3 ložnicemi po 6 lůžkách a 1 pokojem se 2 lůžky), a také v 11 menších chatkách po 4 lůžkách.
Forma stravování v RS Křižanov má individuální charakter. Pro pobyty dětí zajišťujeme stravu dle školské vyhlášky a pro pobyty dospělých, firem a pod. sestavujeme jídelníček dle jejich přání. Vyhovíme také všem dietám, omezení ve stravě či vegetariánství.
 

Volný čas a vybavení střediska

Rekreační středisko disponuje několika hřišti - zejména na fotbal, volejbal, nohejbal, košíkovou, tenis apod. Spolu s lanovým centrem, které se nachází přímo v areálu střediska, tak nabízí velkou možnost sportovního vyžití či uspořádání teambuildingových pobytů. Nedaleko střediska se nachází sportovní letiště - na požádání zajistíme jeho prohlídku.
K dispozici jsou vám také klubovny, letní jídelna a veškeré další zázemí, které k areálu náleží (např. ohniště, parkoviště, pláž u rybníka, louky a pod.)

Pokud si nevíte rady, jak uspořádat originální a netradiční pobyt, nabízíme spolupráci s Centrem Outdoorových Programů, které zajistí tzv. "program na míru".

Pobyt v Křižanově lze doplnit také jednodenními pěšími či autobusovými výlety

 

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Vejvodová Iveta
Vejvodová Iveta (nepřihlášený) 22. Červenec 2013 - 15:19
Počet hlasů: 1066
Dobrý den, sháním ubytování pro 4 lidi na tuto noc. Stačí obyčejná chatka jen na přespání. Bylo by to u Vás možné? Prosím o telefonní číslo kvůli domluvě. Děkuji. S pozdravem Vejvodová
Hodnocení: 
0
No votes yet

Přidat recenzi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI