Rekreační středisko Iveta

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

APARTMÁNY

V hlavní budově jsou k ubytování rekreantů určeny čtyři apartmány. Nabízíme dva apartmány čtyřlůžkové, jeden třílůžkový a jeden dvojlůžkový. Kažký apartmán má svůj vlastní vchod, předsíňku, sociální zařízení se sprchovým koutem a prosluněný pokoj. Pokoj je vždy vybaven manželskou postelí, šatní skříňí, tv, ledničkou, sedací soupravou, konferenčním stolkem. Nově je si možné v chladnějším počasí přitopit elektrickým přímotopem.

CHATKY

Ve středisku je celkem 5 čtyřlůžkových dřevěných chatek s malou zastřešenou verandou. Sociální zařízení a sprchy s teplou vodou jsou společné v přilehlém objektu, v naprosté blízkosti chatek. V každé chatce jsou dvě palandy, skříňky, odkládací regály. Na terase jsou dvě židle a stolek. Každá chatka je elektrifikovaná.
Do chatek je možné si vzít svého čtyřnohého mazlíčka. Z chatek máte nádherný výhled na rybník před střediskem a každé ráno vás budou probouzet paprsky slunce. Naše středisko nabízí také možnost stanování v přední části střediska. Kapacita louky je přibližně 15 standardních stanů. V ceně je zahrnuta možnost využívat sociální zařízení.

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

HRAD BOUZOV

Založení hradu se datuje do počátku 14. století. Hrad často měnil majitele až do roku 1695, kdy ho získal řád německých rytířů. Až do počátku 20. století se o něj nikdo moc nestaral. V roce 1901 vypracoval německý profesor techniky plán na přestavbu. Hrad byl přestaven ve stylu pozdní gotiky. Díky přestavbě získal podobu typického pohádkového hradu. Stal se dějištěm pohádek Pyšná princezna a Princezna Fantagiro.

JAVOŘÍČSKÉ JESKYNĚ

Jeskyně se rozkládají v podzemí u obce Slavětín u Litovle. Jeskyně nabízí téměř 4 km chodeb, z nichž je 788 metrů přístupných veřejnosti. Nachází se zde i mnoho propastí, které dosahují hloubky až 60 metrů. Nalezneme zde mnoho krásných krápníků a vyskytují se zde i krápníky zvané heliktity, které jsou zvláštní, tím, že rostou proti zákonům gravitace.

MLADEČSKÉ JESKYNĚ

Jeskyně se nacházejí nedaleko chráněné krajinné oblasti Litovelské Pomoraví. Je to soustava puklinových chodeb s krápníkovou výzdobou. Jeskyně jsou významné paleontologické a archeologické naleziště. Celková delká chodeb přesahuje 1 km, avšak přístupných je asi 400 metrů
 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI