Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Rekreační středisko a jezdecký areál Březůvky u Zlína

 

 

Stát: 
Česká republika
Kraj: 

Informace

Popis

UBYTOVÁNÍ : Naše rekreační středisko poskytuje bytování hotelového typu ve dvou samostatně stojících budovách. V dolní budově má každý pokoj přímo u pokoje samostatné sociální zařízení, v horní  budově jsou pak sociálky pro každý pokoj umístěny na chodbě. Pokoje jsou barevné a velmi útulné, s ložním povlečením v barvě daného pokoje.

CELKOVÁ KAPACITA :

Kapacita rekreačního zařízení je v současné době 82 lůžek. Krytou jízdárnu lze v případě nepříznivého počasí využívat na sportování dětí, venkovní travnatá jízdárna může být využívána také jako hřiště. Společenská místnost funguje i jako učebna, je zde umístěn stolní tenis, televize, video,DVD. V areálu je též venkovní ohniště z posezením. Podél celého areálu je nádstřešek, chránící před deštěm. Dobudovává se ještě jedna herna, a v přípravné fázi je také krytý bázén. Každý pokoj má své sociální zařízení.

    TÁBORY U KONÍ 2012

Pro milovníky koní jsme opět připravili naše letní táborové pobyty u koní s výukou jízdy na koních v krásném prostředí březůvských lesů. Disponujeme krytou jízdárnou a venkovní travnatou jízdárnou, čímž zaručujeme práci s koňmi za každého počasí. V areálu je též venkovní bazén a ohniště s posezením.

LETOS JAKO LONI PŘIDÁVÁME JEŠTĚ JEDNO JEŽDĚNÍ V POBYTU NAVÍC.

Děti jsou rozděleny do 2 skupin ( pony a velcí koně), dětem se přiřadí koník podle zkušeností a na něm také celý týden 2x denně jezdí. Za pobyt jsou děti 10x v sedle, čistí,sedlají a uzdí sami ( samozřejmě s naší pomocí),  jsou s koňmi a u koní většinu dne.Proto jsou u jednoho koně 2-3 děti, aby si navzájem mohly pomáhat. S dětmi také jezdíme ven do přírody ( i poníci, kteří se vedou na vodítku). Pokud ale máme zdatné dítko i na poníkovi, tak ho nevedeme, jede samo. Letní táborové pobyty jsou určeny pro děti od 6 let, horní hranice není omezena. Táborník však musí počítat s tím, že jede na tábor a jako takový ho chápat. Pokud chcete na tábor umístit mladší dítě, můžeme Vám po tel. domluvě vyjít vstříc, záleží na samostatnosti Vašeho dítěte. Nejmladšímu táborníkovi bylo 4,5 roku.

 Děti jsou ubytovány v nadstandartních pokojích s vlastním soc. zázemím po 4-8 dětech. K dispozici je též velká jídelna, která funguje i jako společenská místnost při zájmové činnosti. Doplňkový program je opravdu bohatý, děti batikují,vyrábějí keramiku,obrázky, nebo hrají stolní tenis, který je umístěn přímo ve společenské místnosti, kde je též televize a video.

 Pobyty jsou týdenní, s nástupem v neděli ve 14.00 hod. a s odjezdem domů v sobotu v 14.30 hod. Z důvodu úklidu celého areálu, dodržujte prosím dobu příjezdu dětí na tábor.

 Stravování 5x denně, pitný režim s celodenním přístupem. Za 10 let pořádání táborů a střediska, máme velké zkušenosti s tím, která jídla dětem chutnají a ty se snažíme zařazovat, samozřejmě s ohledem na předepsané hygienické normy.

 
Jako doplněk sportovního využití dětí, můžeme nabídnou jízdu na koních.

V Případě zájmu o rekreační ubytování v okolí kliknete ZDE: Ubytování v rekreačních zařízeních, nebo kempech, chatách, penzionech ve Zlínském kraji

Tým Kempy-chaty.cz

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI