Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Rekreační středisko Jizbice pod Blaníkem

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

vítejte na prezentaci našeho rekreačního a ubytovacího střediska...

Prostorný areál celého střediska se nachází uprostřed krásné přírody, kde nebudete při Vašem odpočívání ničím rušeni. Je ideálním místem pro rodiny s dětmi, tábory, školy a kurzy... zkrátka pro všechny.
  
Areál poskytuje plné sportovní a odpočinkové využití od koupání přes tenis, míčové hry až po houbaření. Pro cykloturisty je k dispozici půjčovna kol přímo v areálu a mnoho cyklostezek v okolí.

Pro firmy jsou k dispozici prostory vhodné k přednáškám, školením, prezentacím, kurzům apod.
  
 

 

Chcete oslavit narozeniny, svatbu, výročí???
Nevíte, kde uspořádat firemní školení, klubové setkání???
Chcete si udělat hezký víkend nebo si pořádně odpočinout???

JSME TADY PRO VÁS...


...rekreační areál v nádherném a klidném prostředí hlubokých lesů v chráněné krajinné oblasti Blaník, 80 km od Prahy poblíž dálnice D1 směrem na Brno.

Ubytování v hotelu (max. 100 lůžek) je převážně ve 4-lůžkových pokojích, vždy 2 pokoje mají společnou předsíň se soc. zařízením (WC + sprcha). Neobsazené lůžka na pokojích se vám neúčtují.

Ubytování v chatách - prostorné dřevěné chaty (v jedné chatě 3-5x palanda), neobsazené lůžka se vám neúčtují.

V hotelu jsou k dispozici: jídelna (kapacita cca 80 osob), místnost s krbem (kapacita 40 osob), restaurace (kapacita 50 osob), bar (kapacita 15 osob) a učebna (kapacita 20 osob).

Areál hotelu nabízí dvě přírodní koupaliště, tenisové kurty, hřiště na kopanou, házenou, basketbal a volejbal. Je zde půjčovna horských kol i možnost rybaření a po předchozí domluvě možno objednat i jízdy na koni.
 


Na podzim lze houbařit i v hlubokých lesích a v zimě si zajít na běžky, sjezdovky (vlek 4 km), či bruslit. V okolí se nalézá mnoho kulturních památek a zajímavostí, které se mohou stál cílem pěšího výletu.

Dále zajišťujeme na vaše přání svatební obřady a hostiny, opékaní selete, zabijačkové a zvěřinové hody, hudební doprovod k tanci nebo tělocvičnu v Čechticích.

Náš areál je vhodný pro:
školení, kurzy, prezentační a předváděcí akce, výroční schůze, podnikové oslavy, sportovní soustředění, oslavy narozenin a svátků, svatby, promoce, plesy, diskotéky, zábavy atd.

Pravidelně pro vás připravujeme silvestrovský večer plný zábavy - diskotéka, hudební skupina.

Pro dětské návštěvníky je naše zařízení vhodné pro pořádání škol v přírodě, dětských letních táborů, školních výletů, sportovních soustředění, taničních kurzů, lyžařských kurzů.
   Splníme všechna vaše přání a ve všem vám vyjdeme vstříc!
Neváhejte a přijeďte!

V Případě zájmu o rekreační ubytování v okolí kliknete ZDE: Ubytování v rekreačních zařízeních, nebo kempech, chatách, penzionech v Středočeském kraji

Tým Kempy-chaty.cz

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


Camping Karolina - Plzeňsko


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI