Rekreační středisko a kemp u Starého rybníka

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis
Rekreační a sportovní středisko U Starého rybníka se nachází v pěkné části obce Zbraslav, nedaleko Starého a Spáleného rybníka. Toto klidné a čisté středisko nabízí širokou škálu ubytování v chatkách a v budovách, které je vhodné pro rodiny, školy, sportovní kluby, různé společenské akce, školení apod. Vyžití zde naleznou sporotovci všeho druhu (cyklisté, turisté, vodáci atd.). Oplocený areál a dobrá dostupnost vlaky a autobusy je zde samozřejmostí. V obci jsou sportoviště jako tenisové kurty, Sokolovna a plně vybavená sportovní hala, kterou si můžete po dohodě pronajmout.

Rekreační středisko U Starého rybníka ve Zbraslavicích se nachází v geografickém středu České republiky, 20 km na jih od starobylé Kutné Hory. Disponuje kapacitou 260 lůžek různé kategorie ubytování a je vhodné hlavně pro skupinové pobyty, ale i rodinnou rekreaci či pro firemní akce.  

Rekreační středisko je situováno na břehu Starého rybníka a je obklopeno lesy. Je dostupné individuduální dopravou,  vlakem, ale i autobusovou dopravou a je možné odtud podnikat výlety po historických, přírodních i technických památkách a zajímavostech. Areál je výchozím bodem turistických a cykloturistických tras po blízkém i vzdálenějším okolí. Široký přehled možností výletů naleznete v sekci výlety.

Firemní akce

V nově postavených  a moderně vybavených budovách hotelových apartmánů a v budově Sport najdou naši hosté dostatek pohodlí pro svou práci i odpočinek. Standardní ubytování nabízíme ve čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením s koupelnou, nebo v provedení dva pokoje na jedno sociální zařízení a koupelnu.

Celkem nabízíme 34 takto vybavených pokojů. V přízemí budovy Sport se nachází 3 moderně vybavené učebny pro 20, 30 a 40 osob, bar, společenská místnost a recepce. Objekt má bezbariérový přístup.

Jídelna s terasou, další bar i altán je součástí areálu a stravování zajišťuje kolektiv našeho šéfkuchaře, který je mistrem svého oboru. Naši hosté si mohou vybrat polopenzi nebo plnou penzi. Je možné dohodnout i jinou formu stravování nebo si objednat např. rožněné selátko či vegetariánskou stravu.

Nabízíme rauty, bankety, občerstvení, svatby, semináře, garden party, sportovní akce, firemní večírky, recepce.

Máme bohaté zkušenosti v oblasti kompletního cateringového servisu. Pomůžeme Vám s přípravou doprovodných programů

Připravujeme akce pro 5-1000 osob.

 

Budova Sport

V moderně vybavené budově hotelového typu najdou naši hosté dostatek pohodlí pro svou práci i odpočinek. Nabízíme 16x čtyřlůžkový pokoj, 4x třílůžkový pokoj, 2x dvoulůžkový pokoj. Celkový počet lůžek 84, celkový počet lůžek vč. přistýlek formou paland: 120. Vždy dva pokoje mají společnou chodbičku, WC a koupelnu se sprchovým koutem. V přízemí budovy najdete recepci, bar,...

 

Hotelová apartmá

Nedávno postavené 3 budovy hotelových apartmá nabízejí celkem 17x čtyřlůžkový pokoj a 1x třílůžkový pokoj s nadstandardním vybavením (VIP). Jeden pokoj má bezbariérový přístup. Celkový počet lůžek 71, celkový počet lůžek vč. přistýlek: 108. Každý pokoj má samostatný vchod z parkoviště, předsíň, koupelnu s WC a sprchovým koutem.

 

Budovy Adam a Eva

Komfortní ubytování v zrekonstruovaných budovách. Každá z budov nabízí  dva dvoulůžkové pokoje, jeden čtyřlůžkový, koupelnu s WC a sprchovým koutem. K zabezpečení celoročního provozu slouží krbová kamna na chodbičce, kterými se každý objekt vytápí.

 

Budova Start

      Tato budova nabízí ubytování ve třech čtyřlůžkových, jednom pětilůžkovém a dvou šestilůžkových  pokojích. Pokoje nemají WC ani koupelnu, obojí však naleznete v budově.  Celková kapacita 29 lůžek včetně paland. V přízemí budovy se nachází kuchyně a prostorná jídelna, na boku budovy naleznete terasu s prodejnou občerstvení.

 

Chatičky

Dvacet chatiček umístěných v zadní části areálu. Každá nabízí ubytování pro 4 osoby. Vhodné pro skupiny dětí a mládeže. V chatičkách je možné pouze ubytování ve vlastním spacím pytli. Každá chatička má 2 palandy. WC a umývárny jsou umístěny v samostatném objektu v docházkové vzdálenosti. Chatičky jsou ve špatném technickém stavu a ubytování v nich nabízíme spíše z nostalgických důvodů :-)

 

Srub

Dřevěná roubená budova určená pro větší skupiny. Srub nabízí velkokapacitní ubytování ve čtyřech 10ti lůžkových pokojích a 3 pokojích po 1 lůžku, 2 pokojích po 3 lůžkách. Celková kapacita 49 lůžek včetně paland. Doporučujeme použít vlastní spací pytel. WC a umívárny jsou umístěny v sousední budově Start. Srub je ve špatném technickém stavu a ubytování v něm nabízíme spíše z...

 

Stany

Nechcete být ubytováni v budovách? Přijeďte k nám se svým stanem nebo karavanem. Rozlehlá louka nabízí řadu možností, kde se ubytovat. WC, umývárny a sprchy jsou v docházkové vzdálenosti.

V Případě zájmu o rekreační ubytování v okolí kliknete ZDE: Ubytování v rekreačních zařízeních, nebo kempech, chatách, penzionech v Středočeském kraji

Tým Kempy-chaty.cz

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI