Rekreační středisko Levínský kocour

 

 

Stát: 
Česká republika
Kraj: 

Informace

Popis

Rekreační středisko Levínský kocour
Probouzející se skvost Českého středohoří

Rekreační středisko Levínský kocour na Litoměřicku Je ideálním místem k rekreaci, ať už pro děti či dospělé, pro sportovní a relaxační pobyty nebo školy v přírodě. Rádi pro Vás připravíme zajímavý akční program a nabídneme řadu dalších služeb za příznivé ceny!

Rekreační středisko Levínský kocour

Lokalita:

RS Kocour se nachází v obci Levín – Horní Vysoké, v chráněné krajinné oblasti České středohoří nedaleko Litoměřic

Ubytování:

Celková kapacita areálu je 250 lůžek. Při volbě ubytování můžete vybírat ze dvou možností. Hlavní budova nabízí 2, 3, 4, 6 a 8 lůžkové pokoje se společným sociálním zařízením a koupelnami. Na hlavním prostranství střediska je k dispozici 43 čtyřlůžkových chatek.

Sportovní zázemí:

Samozřejmostí je plně vybavený sportovní sklad a řada sportovišť. K dispozici je fotbalové hřiště, volejbalové kurty, basketbalové koše, pingpongové stoly, stolní fotbálek, šipky, ruské kuželky a v případě teplého počasí můžete využít i velký venkovní bazén.

Typy akcí:

Středisko je vhodné pro školy v přírodě, dětské tábory, školní výlety, sportovní soustředění, firemní akce, rodinné oslavy či dovolené.

Termíny:

Hlavní budova je v provozu celoročně. Chatková část od dubna do října

Cena:

Konečná cena se odvíjí od délky akce, počtu účastníků a poskytovaných službách. Základní cena pro osobu za noc a plnou penzi se pohybuje mezi 235 – 350 Kč. Neváhejte nás však pro konkrétní nabídku kdykoliv kontaktovat, vše záleží na společné domluvě.

V Případě zájmu o rekreační ubytování v okolí kliknete ZDE: Ubytování v rekreačních zařízeních, nebo kempech, chatách, penzionech v Ústeckém kraji

Tým Kempy-chaty.cz

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI