Rekreační středisko Nad Starým Mlýnem

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rekreační zařízení „Nad starým mlýnem" leží nad údolím řeky Berounky v CHKO Křivoklátsko. Tato oblast je zásobárnou kyslíku, který produkují místní lesy a panenská příroda. V roce 2012 zde bude otevřen Národní park Křivoklátsko.

Naše zařízení lze používat jako výchozí bod výletů a tras: Orlí skála, Skryjská jezírka, naleziště trilobitů, cyklotrasy - údolím Slapnice, Zbirožský potok, údolím Berounky, krajem Oty Pavla, Údolí sviní aneb přátelé Vydry, Branovský přívoz, Údolí zlatých srnců, Čertova skála a hájovna Emilovna, kde se točila pohádka Pyšná princezna. V okolí se nachází královský hrad Křivoklát a zříceniny hradů Týřov, Krakovec, Točník a Žebrák. Součástí střediska je část kulis hradního opevnění z amerického filmu „Tristan a Isolda".

Ubytování v rekreačním středisku

Rekreační středisko poskytuje ubytování v 31 pokojích a 4 čtyřlůžkových chatách. 8 pokojů jsou apartmány s WC a sprchou. Ostatní pokoje mají WC a sprchy na jednotlivých patrech. Pokoje jsou vybaveny novým nábytkem a postele mají anatomické matrace. Jídelna má 68 míst a dvě klubovny po 30 místech. Jsou vybaveny tabulemi, televizory a dvd.

Školy a školky v přírodě, sportovní soustředění, kurzy aerobiku a zumby, ...

Zařízení je v provozu po celý rok. Lze zde uspořádat školy a školky v přírodě, seznamovací pobyty, sportovní soustředění fotbalu, volejbalu, házené, tělovýchovných jednot a sokola. Probíhají zde kurzy aerobiku, zumby, rodinné oslavy, svatby, firemní team building, školení firem. Vítáme účastníky rehabilitačních a relaxačních pobytů, osoby po operacích, srdečních a mozkových příhodách. Jsme vybaveni nájezdovými rampami pro vozíčkáře a bezbariérovým WC a sprchou.

Pravidelně se u nás rekreují a sportují rodiče a děti z CeDRu Plzeň, děti z mateřských a základních škol z celé ČR, letní tábory Sandvik Chomutov, fotbalová soustředění SK Kladno, SK Buštěhrad, Admira Praha, Sokol Tuchořice, TJ Lovosice, Aerobic Kladno, pěvecké sbory Columbella a Orfej, babičky s vnoučaty a rodiny s dětmi. Jsme zařízení, kde se výborně cítí tělesně a mentálně postižení z celé ČR – Uzlík Beroun, Domov pod hradem Žampach, skupiny z Litvínova, Kladna, Plzně, Podbořan a Žatce a děti z dětských domovů.

Sportovní vyžití

Pohyb a zábava je pro naše klienty zajištěna na malém fotbalovém hřišti, tenisovém a nohejbalovém kurtu, dvou beachvolejbalových kurtech. Máme venkovní vyhřívaný bazén s mořskou vodou. V dubnu 2012 otvíráme druhý venkovní vyhřívaný bazén s mořskou vodou a masážním vodopádem. V baru „Ve mlejnici" je pořádána diskotéka pro všechny věkové kategorie a v prostoru jídelny vystoupení živé hudby.

Pro nejmenší zde máme prolézačky, skluzavku, houpačky, halu pro pořádání animačních programů, divadelních představení a her. V květnu 2012 otvíráme domek s dvěma whirpooly pro dospělé a děti a infrasaunou. V celém areálu jsou udržované travnaté plochy pro hry a zábavu pro klienty všech věkových kategorií.

Možnosti stravování v rekreačním středisku

Během pobytu probíhá grilování, opékání klobás na ohništi, uzení mlynářských klobásek. Je zde možné opékat selátko, krůty a kuřátka. Naše kuchyně se specializuje na tradiční staročeskou kuchyni, ale také na italská jídla a rybí pochoutky. Vaříme pro naše strávníky vegetariánskou stravu a bezlepkovou dietu. Snídaně jsou u nás podávány formou bufetu a strava je podávána 5x denně.

V Případě zájmu o rekreační ubytování v okolí kliknete ZDE: Ubytování v rekreačních zařízeních, nebo kempech, chatách, penzionech v Středočeském kraji

Tým Kempy-chaty.cz

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Pavla Matoušková
Pavla Matoušková (nepřihlášený) 2. Červenec 2013 - 17:57
Počet hlasů: 1026
Dobrý den, hledám možnost ubytování pro 2 rodiny 2+ 1 dítě a 2 + 2 děti v termínu 5 - 7.7. ( event. 4. - 7.7. s bezbariérovým přístupem pro 1 vozíčkáře. Děkuji za odpověď. Matoušková
Hodnocení: 
0
No votes yet

Přidat recenzi

Okolí

Aerobic a zumba v přírodě
Našim klientům nabízíme i skvělou možnost zacvičit si aerobic a zumbu v přírodě. Jak aerobic, tak i zumba jsou skvělými nástroji k odreagování, relaxaci, ale i zábavě. Cvičení je vhodné jak pro děti, tak i pro dospělé, muže a ženy. Své si zde najdou všichni.

Aerobic v přírodě
Historie aerobicu má své kořeny v Americe, ale nyní je již rozšířen po celém světě. Samotné cvičení trvá zhruba hodinu a věnuje se spíše zpevnění těla a posilování svalů. Cvičení začíná zahřátím a protažením, poté pokračuje samotným cvičením a na závěr posilovací cviky a protažení. Někdy se při cvičení používají i různé pomůcky, např. bedýnka na step. Díky tomu se více formují svaly na nohou. Dále se používají míče, činky, gumové pasy a jiné.

Zumba v přírodě
Zumba spojuje sport s tancem (latinskoamerickými rytmy). Užijete si při ní hodně zábavy, i když jste začátečník. Do ČR se dostala teprve nedávno, ale už teď je velice oblíbená. Lekce trvá, stejně jako aerobic, zhruba hodinu. Narozdíl od aerobicu jde o to, abyste se pobavili a po cvičení byli šťastnější. Nemusíte se bát, že se vám bude někdo na první lekci smát. Všichni cvičí kvůli zábavě a neřeší, zda děláte správné kroky a pohyby či ne. Nemusíte vůbec umět tancovat ani znát základní kroky aerobicu, či mít za sebou pár návštev fitka. Každá lekce začíná snadnými kroky, které se opakují a začíná se pomalu. Postupně se přídavají další taneční prvky a zrychluje se tempo. I když se vám třeba při první lekci bude zdát, že opravdu nestíháte tak nebojte, další lekce už pro vás bude hračkou a budete na cvičení lákat už i své známé.
Jak u aerobicu, tak i u zumby spalujete tuky a formujte postavu.
Tak neváhejte a přijeďte k nám pobavit se a zrelaxovat. Už se na vás moc těšíme.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI