Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Rekreační středisko Naděje

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Oblast
CHKO Žďárské vrchy - Svratouch okr. Chrudim, nedaleko městečka Svratka, 15 km od Hlinska.

Ubytování
dvanáct 4-5 lůžkových zděných rodinných chat s malou terasou a tři 5ti lůžkové dřevěné chaty. V přízemí je obývák, v patře je ložnice vybavena ložními soupravami. Chaty mají vlastní WC a umyvadlo, jsou zateplené a lze je i vytápět. Pro pedagogický dozor jsou k dispozici dvě chaty s vlastní koupelnou. V hlavní budově jsou 4 lůžkové pokoje, společné sociální zařízení na chodbě. Některé pokoje mají vlastní WC a umyvadlo. Hlavní budova má ústřední topení.

Stravování
Jídelna v hlavní budově - strava pro školy v přírodě 5 x denně.

MOŽNOST PRONÁJMU REKREAČNÍHO STŘEDISKA S VLASTNÍM VAŘENÍM. Kuchyň je plně vybavena. Vhodné pro skupiny, které obsadí celý areál.

Vybavení
Klubovna s krbem a televizí. Velkou jídelnu lze použít i jako taneční sál (parkety) či jako učebnu. Dále je k dispozici menší venkovní terasa s posezením a zastřešená velká terasa, kterou lze využít pro večerní akce či taneční aktivity. V suterénu hlavní budovy je klubovna, která slouží pro sportovní aktivity – ping-pong či jako společenský prostor nebo pro úschovu kol a sportovního materiálu skupin (lodě, lana atd.). V areálu je fotbalové hřiště včetně branek - ½ standardního rozměru a volejbalové hřiště. Koupání v nedalekém přírodním rybníku v dostupnosti 15 minut chůzí.

Sportovní aktivity v okolí
V obci Svratouch (vzdálené 15 min. od střediska) je možnost využít prostor místní sokolovny s pódiem - taneční sál. Vhodné pro taneční skupiny, ale i sportovce - volejbal, basketbal, florbal či házená. Další tělocvična je v obci Svratka, která je moderní, plně vybavena na všechny indoorové sporty. Pro fotbalové skupiny je k dispozici velké fotbalové hřiště TJ Svratouch.

V Případě zájmu o rekreační ubytování v okolí kliknete ZDE: Ubytování v rekreačních zařízeních, nebo kempech, chatách, penzionech v Pardubickém kraji

Tým Kempy-chaty.cz

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI