Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Rekreační středisko Retaso

 

 

Stát: 
Česká republika
Kraj: 
Oblast: 

Informace

Popis

Rekreační a táborové středisko odborů  „ Retaso“ se nachází na katastru obce Horní Bečva. V rekreačním budově hotelového typu, srubových chatách a bungalovech jsou ubytovací prostory s celkovou kapacitou 170 lůžek včetně možnosti přistýlek. V budově hotelového typu jsou dvou až čtyřlůžkové pokoje s kapacitou 53 lůžek. Velmi oblíbené jsou srubové chaty, kde v každé z pěti chat je 12 lůžek ve dvou až čtyřlůžkových pokojích , přičemž v každém pokoji je sociální zařízení. Dalších pět chat poskytuje 14 lůžek, rovněž ve dvou a čtyřlůžkových pokojích  a v každé chatě této turistické kategorie je sociální zařízení. Bungalovy (nadstandard) jsou umístěny ve zděných budovách se samostatnými vchody. Pokoje s krytou prosklenou i otevřenou terasou jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí a ledničkou.  V jídelně  a restauraci s bufetem je možné si objednat jídla z české i mezinárodní kuchyně a rovněž i speciality místní a krajové.

Díky příjemnému prostředí, službám a mírným cenám si  Retaso oblíbili jak domácí, tak zahraniční turisté, kteří sem přicházejí strávit letní či zimní dovolenou, nebo jen víkendy. Středisko je ideálním místem pro turistiku, cykloturistiku, houbaření, lyžování, sportovní rodinné výlety a dětskou rekreaci. Středisko se během několika let stalo oblíbeným místem pro pořádání seminářů, kurzů, školení, pořádají se zde svatby a jiné společenské oslavy. Místo je mimořádně vhodné pro letní školní výlety, dětskou rekreaci, školy v přírodě a zimní lyžařské kurzy. V okruhu tohoto střediska je 16 lyžařských vleků, z nichž některé mají večerní provoz s umělým osvětlením a rovněž i umělé zasněžování.

V areálu střediska je vybudován bowling se dvěmi dráhami, infrasauna, dále možnost využít půjčovny horských kol, biliáru, kulečníku, stolního tenisu, stolního fotbalu, ruských kuželek nebo petangu. V areálu jsou rovněž umístěna dvě antuková hřiště, s možností využití buď volejbalu nebo nohejbalu a travnatá plocha, která slouží k mnoha aktivitám a rovněž i k fotbalu a v prostorách útulného baru lze využít i příjmu internetu. V blízkosti rekreačního střediska je jsou tenisové kurty, jízdárna a plavecký vyhřívaný bazén s tobogánem.

Dále se rekreanti můžou oddat rehabilitačním procedurám a masážím na profesionální úrovni v podání rehabilitačních sester neboť součástí areálu je zdravotní středisko s kompletním vybavením rehabilitační péče.

Překrásné okolní lesy a louky patřící do chráněné krajinné oblasti s průměrnou nadmořskou výškou 500 až 1000 metrů zvou turisty a rekreanty k procházkám a túrám v každém ročním období. Pohled z rozhledny na Bumbálce nabízí překrásnou a jistě nezapomenutelnou scenérii Beskyd a za pěkného počasí i Vysokých Tater.

V Případě zájmu o rekreační ubytování v okolí kliknete ZDE: Ubytování v rekreačních zařízeních, nebo kempech, chatách, penzionech ve Zlínském kraji

Tým Kempy-chaty.cz

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI