Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Rekreační středisko RVASICE

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

    Naše rekreační středisko je ideální pro rodinnou dovolenou v nádherné přírodě Českomoravské vysočiny.

Rekreace RVASICE se nachází v oblasti Českomoravské vysočiny (Chrudim-26km, Litomyšl-18km). Údolí, ve kterém Rvasice leží, bylo z ekologického hlediska testováno v roce 1992 mezinárodní společností zabývající se amatérskou cyklistikou. Testování potvrdilo, že se jedná o jedno z nejekologičtějších míst střední Evropy. Od té doby je zde každoročně pořádán touto společností 4-denní cyklistický závod.

    Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že se stanete stálými hosty Rvasic.

 

V Případě zájmu o rekreační ubytování v okolí kliknete ZDE: Ubytování v rekreačních zařízeních, nebo kempech, chatách, penzionech v Pardubickém kraji

Tým Kempy-chaty.cz

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Ke sportovnímu vyžití je zde nové tenisové hřiště. Každou středu večer jsou zváni k ohni hudebníci a probíhají zde oblíbené country večery, které se v posledních letech setkávají s velkým ohlasem rekreantů.
    

Za první republiky bylo v Hamzově dětské léčebně, pod hradem Košumberk (4 km od Rvasic), léčeno TBC čerstvým vzduchem. Pro cykloturistiku je zde okolí naprosto ideální.
Velmi populární jsou letecké výlety pořádané Aeroklubem ve Skutči (10km).
    

Rvasice leží na průsečíku dvou turistických cest.Jedno údolí ústí k hradu Rychumburk (5,5km), druhé pak k Toulovcovým Maštalím (9,5km). Toulovcové Maštale je rozlehlý, z větší části podzemní skalní labyrint. Krásný celodenní výlet je také do Litomyšle (18km) s kouzelným náměstím, renesančním zámkem, muzeem B. Smetany, malebnými hospůdkami a nově zrekonstruovaným koupalištěm. Půldenním výletem může být i návštěva rokokového zámku Nové Hrady (8km) se zámeckou restaurací.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


Camping Karolina - Plzeňsko


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI