Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Rekreační středisko SOSeň

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

 Představujeme Vám objekt, který je vhodný pro skupinovou i soukromou rekreaci, sportovní soustředění, cykloturisty, hipoturisty, turisty, letní dětské tábory , svatby a společenské sešlosti.

   Je zde čistý vzduch, krásné okolí a minimální provoz. Podle aktuálního oficiálního měření čistoty ovzduší je zde vzduch lepší než v Alpách!!! Soseň je poslední obec na silnici z Jesenice. V nedaleké Jesenici u Rakovníka (cca 3km) je veškeré zázemí včetně lékaře a lékárny. V Jesenici je několik rybníků vhodných ke koupání.

  Nabízíme ubytování na pokojích ve zděné centrální budově, v chatkách i ve vlastních stanech. V centrální budově je sociální zařízení včetně sprch, zrenovovaná společenská místnost a restaurace. Před touto budovou je vybudováno venkovní posezení.

    Kapacita zařízení je více než 100 osob, z toho je kapacita pokojů v centrální vytápěné budově 30 lůžek. Chatky jsou pronajímány jen během letní sezóny a v teplých jarních a podzimních dnech.Ubytování v centrální budově je možné po předchozí domluvě celoročně.

    Nabízíme zapůjčení lůžkovin, hraček pro děti a sportovních potřeb. Je možné přivést si s sebou svého domácího mazlíčka. V celém areálu jsou bezbariérové přístupy, díky tomu je zde možné ubytovat i osoby tělesně postižené.

   V areálu je také jídelna s kuchyní, kde se dá objednat i celodenní penze. Po úpravě je možné jídelnu využívat jako tělocvičnu.

    Automobily se parkují přímo v areálu. V centrální části je upraveno velké ohniště s posezením. V zadním traktu je hřiště vhodné pro hraní fotbalu a volejbalu. Celý areál je oplocen.

    Pro děti nabízíme venkovní dětský koutek. Při příznivém počasí včetně bazénku.

V Případě zájmu o rekreační ubytování v okolí kliknete ZDE: Ubytování v rekreačních zařízeních, nebo kempech, chatách, penzionech v Středočeském kraji

Tým Kempy-chaty.cz

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI