Rekreační středisko SRUBY HAIDA

 

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Ubytování nabízí ojedinělý styl prostředí a rekreace v nadstandardně vybavených apartmánech z hrubých klád natřených pravým včelím voskem. Sruby Haida jsou situovány v prostředí krásné přírody, která je ideální k výletům po Orlických horách.
 Penzion se skládá ze 2 srubů (celkem 11 apartmánů a restaurace). Apartmány jsou zařízené nadstandardně s vybavenou kuchyňkou a koupelnou, ke každému náleží veranda. Ve stylové restauraci můžete posedet u velkého krbu.
Sruby se nacházejí na úpatí lyžařského střediska v nadmořské výšce 765 m.  V létě je lyžařský areál využíván na "letní program"- terénní káry, letní snowtubing, kladka ...
Ping-Pong ve vedlejší budově,  dětské hřiště - houpačky před ubytovací částí, nové sauna v jeskyni cca 30 m od srubů.
V restauraci si můžete zahrát na kytaru, zatancovat, po dohodě jsou hostům k dispozici hudební zařízení a TV. Dětský koutek, volně přístupný internet Wi-Fi, možno platit platebními kartami, k zapůjčení společenské hry.

 

Ubytování

Srub č. 1:

apartmány č. 1, 2 mají standardně 4 lůžka – půdorysný rozměr apartmánu je cca 72m2, obývák – stůl, křesílka TON dle počtu lůžek, konferenční stolek, kovaná trojsedačka) regálová skříň na oděv , kuchyň – vařič dvouplotýnka, lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nerez nádobí a příslušenství Tescoma, koupelna – vany s perličkovou lázní, umyvadlo, WC, příslušenství chrom nebo nerez, 1.patro – 2ložnice – postele nebo podium 90×200cm, skříň
Apartmán č. 4 – jako 1 a 2 – 4 lůžka má jednu ložnici, místo vany skleněný velký sprchový kout, rozměr cca52m2
Apartmány č. 3 a 5 – standardně 3 lůžka, ostatní jako apartmán č. 4.

Srub č. 2:

apartmány 6, 7, 8, 9, 10, 11 – rozměr celkem 34m2, jedná se o pokoje se spaním v patře nad vlastní koupelnou s výhledem do obývacího pokje a vestavěným kuchyňským koutem a vestavěnou skříní, kuchyň je vybavena lednicí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a nádobím zn. Tescoma, obývací pokoj – stůl s křesílky dle počtu lůžek, koupelna – nadrozměrný sprchový kout, umyvadlo, WC, chrom a nerez zařízení, ložnice v patře – postele, noční stolky.

Restaurace Nálevna

Restaurace je ve stylu kanadských srubů poloviny 19. stol. Jako stavební materiál byly použity ručně opracované  modřínové klády, červená žula nebo opuka. Doplňky interiéru jsou ručně kované. To vše prosycené včelím voskem, jímž je napuštěna kulatina, a vůní krbového dříví.
Nabídneme Vám zde bohatý sortiment whisky, rumů, vodek, ...
Pivo čepujeme Gambrinus 10, Prazdroj 12 - všechna v patřičné teplotě podávána ve správném skle.
Výběr nealkonápojů od minerálek až po džusy mnoha chutí si může dát každý, kdo nemůže nebo nechce alkohol.
Doplňkový sortiment cukrovinek zaujme především děti.
Přestože se v restauraci vaří jen v sezóně (min. 1 polévka, 1 hotové jídlo, topinka s mas. směsí...), nabídneme těm, kteří dostali u skleničky chu a chtějí pohladit chuové pohárky různé jednoduché pokrmy jako např. hermelín, utopenec, polévka, topinka, příležitostně tatarský biftek a pod...
V restauraci si můžete zahrát na kytaru nebo jiný hudební nástroj. Taktéž si můžete zatancovat. Hudební zařízení a televize (používaná k sledování důležitých mezinárodních sportovních klání) jsou vám k dispozici po dohodě.
Děti i jejich rodiče jistě ocení dětský koutek.
Volně přístupný internet - WiFi
Možnost platit běžnými kreditními kartami
K zapůjčení množství společenských her (karty...)

 

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Sportareál České Petrovice v Orlických horách

Jsme lyžařské středisko v Orlických horách, oceněné třemi hvězdami poskytovaných služeb. Naše sjezdovky jsou orientovány k severu a nacházejí se v nadmořské výšce 650-740 m.n.mořem. Disponujeme 3 lyžařskými vleky s celkovou přepravní kapacitou 2000 osob za hodinu. Celková délka sjezdových tratí je přes 2 km. V areálu jsou také dva provazové vleky pro nejmenší.

Sportareál České Petrovice se nachází v Orlických horách v České republice. Leží 17 km severovýchodně od města Žamberk. Sportareál České Petrovice je vhodný především pro rodiny s dětmi, začínající lyžaře a snowboardisty.

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI