Rekreační středisko Svatý Štěpán

 

Stát: 
Česká republika
Kraj: 

Informace

Popis

Rekreační a školící středisko je situováno v krásném lesním prostředí u velkého jezera Štěpán, vhodného jak ke koupání, tak i k surfingu, jachtaření či projížďkám na loďkách. Vybaveností, sportovním zázemím a okolním přírodním prostředím nabízí své služby pro školy v přírodě.

Ubytování ve středisku Svatý Štěpán nabízí 202 lůžek v těchto variantách: Hlavní budova - v prvním patře hlavní budovy 11 čtyřlůžkových pokojů, v přízemí 1 čtyřlůžkový pokoj. V některých pokojích lze přidat přistýlku. Sprchy a umývárny s teplou vodou jsou v přízemí budovy, WC a další umývárny jsou v 1. patře, vše zvlášť pro chlapce a dívky. Vedlejší budova - 6 čtyřlůžkových a 1 sedmilůžkový pokoj. V této budově jsou umístněné i nové sprchy a WC rozdělené pro chlapce a dívky. Chaty - 25 čtyřlůžkových chat, 3 sedmilůžkové chaty a 1 dvoulůžková chata - v provozu od května do září (nejsou vytápěny). Sociální zařízení pro chaty je v přilehlém zděném objekt. Celodenní strava je podávána v jídelně v hlavní budově. K dispozici jsou také 2 asfaltová hřiště na volejbal, nohejbal, tenis a košíkovou, další (menší) travnaté hřiště slouží pro malou kopanou. Klienti mohou využít také stolní tenis, půjčovna sportovního vybavení (míče, sítě, pálky, rakety), lodí a záchranných vest, horských kol.

 

Galerie
Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
2 + 8 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI