Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Rekreační středisko Svatý Štěpán

 

 

Stát: 
Česká republika
Kraj: 

Informace

Popis

Rekreační a školící středisko je situováno v krásném lesním prostředí u velkého jezera Štěpán, vhodného jak ke koupání, tak i k surfingu, jachtaření či projížďkám na loďkách. Vybaveností, sportovním zázemím a okolním přírodním prostředím nabízí své služby pro školy v přírodě.

Ubytování ve středisku Svatý Štěpán nabízí 202 lůžek v těchto variantách: Hlavní budova - v prvním patře hlavní budovy 11 čtyřlůžkových pokojů, v přízemí 1 čtyřlůžkový pokoj. V některých pokojích lze přidat přistýlku. Sprchy a umývárny s teplou vodou jsou v přízemí budovy, WC a další umývárny jsou v 1. patře, vše zvlášť pro chlapce a dívky. Vedlejší budova - 6 čtyřlůžkových a 1 sedmilůžkový pokoj. V této budově jsou umístněné i nové sprchy a WC rozdělené pro chlapce a dívky. Chaty - 25 čtyřlůžkových chat, 3 sedmilůžkové chaty a 1 dvoulůžková chata - v provozu od května do září (nejsou vytápěny). Sociální zařízení pro chaty je v přilehlém zděném objekt. Celodenní strava je podávána v jídelně v hlavní budově. K dispozici jsou také 2 asfaltová hřiště na volejbal, nohejbal, tenis a košíkovou, další (menší) travnaté hřiště slouží pro malou kopanou. Klienti mohou využít také stolní tenis, půjčovna sportovního vybavení (míče, sítě, pálky, rakety), lodí a záchranných vest, horských kol.

 

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI