Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Rekreační zařízení Atlas

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Nabízíme Vám čisté, klidné a bezpečné prostředí bez průmyslu, záplav a automobilů, které je vhodné pro školy v zimě i v létě, adaptační kurzy, tábory, školení, sportovní, taneční a pěvecká soustředění, motosrazy, církevní a náboženská setkání aj.

Ubytování je připraveno v hotelu ATLAS až 160 lůžek, v horské chatě Větrník až 45 lůžek a stylové restauraci Hospoda na Faře až 27 lůžek. Přes léto je dále k dispozici dvacet dřevěných 4 lůžkových chatek. V objektu ATLAS je velká jídelna, restaurace s barem cca 80 míst (pouze pro ubytované), společenské místnosti, třídy se školními lavicemi, WIFI, TV, SAT, úschovna kol, lyžárná, sauna, vířivka aj. Před budovou je prostorná terasa, oplocené hřiště na malou kopanou, volejbal, basketbal a nohejbal. Minigolf, plážový volejbal, hřiště na kopanou i tenisový kurt jsou vzdáleny cca 100 m. Pokoje jsou vesměs 4 lůžkové, část má soc. zařízení na pokoji s TV, SAT, internetem.

Objekty leží uprostřed zeleně, mimo vesnici v centru ski – areálu Čenkovice, pod Bukovou horou 958 m n.m. Příjezd k hotelu ATLAS je po asfaltové komunikaci i patrovými autobusy, neplacené parkoviště je vedle budovy.

 

 

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI