Rekreační zařízení a kemp Katka Pikovice

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

 Rekreační zařízení Katka Pikovice se nachází 30 km jižně od Prahy, na začátku Posázavské stezky, která prochází Národní přírodní rezervací Medník s chráněnou třetihorní květenou (Kandík - Psí zub). Naučná turistická stezka je 7 km dlouhá a vede romantickým údolím řeky Sázavy, kolem četných skal a trampských osad až do Žampachu.

Termíny ubytování

V hlavní sezóně 2012 - tj. červenec, srpen - je nástup pobytu převážně v sobotu od 16.00 hod. a ukončení pobytu je v sobotu do 10.00 hod. (případně je i v hlavní sezóne možná pro skupiny individuální domluva termínu).

CHATKY A POKOJE V OPLOCENÉM AREÁLU U ŘEKY SÁZAVY

V dolní části oploceného areálu o rozměrech 40x60 m se nacházejí chatky a ubytovací buňka. Chatky jsou o jedné místnosti, vybavené válendami, skříní, stolkem, židlemi, chladničkou či ledničkou a před každou z nich je k dispozici zahradní altán s posezením. V horní části areálu se nachází hlavní budova s pokoji, menší společnou kuchyňkou a společným sociální zařízením. V suterénu hlavní budovy se nachází společenská místnost s velkou kuchyní - tato kuchyně je k dispozici ubytovaným skupinám. Vybavení pokojů je podobné jako v chatkách - včetně lednic.

 

 

Galerie
Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
15 + 2 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI