Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Rekreační zařízení a kemp Katka Pikovice

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

 Rekreační zařízení Katka Pikovice se nachází 30 km jižně od Prahy, na začátku Posázavské stezky, která prochází Národní přírodní rezervací Medník s chráněnou třetihorní květenou (Kandík - Psí zub). Naučná turistická stezka je 7 km dlouhá a vede romantickým údolím řeky Sázavy, kolem četných skal a trampských osad až do Žampachu.

Termíny ubytování

V hlavní sezóně 2012 - tj. červenec, srpen - je nástup pobytu převážně v sobotu od 16.00 hod. a ukončení pobytu je v sobotu do 10.00 hod. (případně je i v hlavní sezóne možná pro skupiny individuální domluva termínu).

CHATKY A POKOJE V OPLOCENÉM AREÁLU U ŘEKY SÁZAVY

V dolní části oploceného areálu o rozměrech 40x60 m se nacházejí chatky a ubytovací buňka. Chatky jsou o jedné místnosti, vybavené válendami, skříní, stolkem, židlemi, chladničkou či ledničkou a před každou z nich je k dispozici zahradní altán s posezením. V horní části areálu se nachází hlavní budova s pokoji, menší společnou kuchyňkou a společným sociální zařízením. V suterénu hlavní budovy se nachází společenská místnost s velkou kuchyní - tato kuchyně je k dispozici ubytovaným skupinám. Vybavení pokojů je podobné jako v chatkách - včetně lednic.

 

 

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI