Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Rekreační zařízení Na Mýtince

 

 

Stát: 
Česká republika
Kraj: 

Informace

Popis

 Pořádáme:

 
- zimní i letní rekreaci
- firemní akce a školení
- školní výlety a školy v přírodě
- rodinné oslavy
- sportovní soustředění
- organizované pobyty pro seniory

 Areál se nachází v centru Českomoravské vrchoviny, v jedné z nejkrásnějších a nejčistších přírodních oblastí, chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy. Rekreační zařízení je položeno na břehu rybníka Sykovce, který společně s dalšími četnými rybníky nabízí možnost koupání a vodních sportů. Okolí je obzvláště vhodné pro pěší turistiku a výlety na horských kolech (Devět skal, Čtyři palice, Malinská skála). V zimě pak nabízí ideální podmínky pro běžecké lyžování. Většina tras je pravidelně udržována a vede nejznámějšími turistickými místy. O jejich kvalitě svědčí každoroční pořádání závodu světového poháru "Zlatá lyže Českomoravdké vrchoviny". Pro příznivce sjezdového lyžování je v 5 km vzdáleném Novém Městě na Moravě sjezdovka s umělým osvětlením, zařízením pro výrobu sněhu a dvěma vleky.

 Milovníci architektury a historie jistě ocení nedaleký Žďár nad Sázavou se spoustou památek významného barokního stavitele J. B. Santiniho, případně nedaleký hrad Pernštejn.
    
 

Stravování je zajištěno formou polopenze či plné penze, ve společné restauraci s obsluhou. Snídaně je podávána formou švédského stolu, k večeři je možnst výběru ze tří jídel, z čehož je vždy jedno vegetariánské. Součástí večeře je i polévka.

Bhem dne je Vám restaurace plně k dispozici. K restauraci patří i letní terasa a oddělený salónek s prjektorem. Restaurace a bar nabízí hostům příjemné večerní posezní. Na požádání je k dispozici i gril.

V Případě zájmu o rekreační ubytování v okolí kliknete ZDE: Ubytování v rekreačních zařízeních, nebo kempech, chatách, penzionech v kraji Vysočina

Tým Kempy-chaty.cz

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


Camping Karolina - Plzeňsko


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI