Tábořiště a kemp Béďa - Kácov

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Poloha: na oploceném pozemku při levém břehu za silničním mostem v Kácově. Nízký výstup těsně za mostem.
  Provoz: 1.5. - 31.8.
  Vybavení a služby: WC, pitná voda, umývárna, TEPLÁ VODA, sprchy, malá restaurace s občerstvením. Ubytování je také zajištěno ve srubu s elektrickým osvětlením na dvou pokojích po čtyřech lůžkách (přihlášení k pobytu je možné pouze od 17:00 do 22:00.).
  Parkování: v areálu tábořiště na vyhrazené ploše.
  Příjezd: z dálnice D1 Praha - Brno odbočit na 49 km. u obce Psáře ve směru Uhlířské Janovice, po 5 km po přejezdu silničního mostu přes řeku odbočit doprava, projet kolem vlakového nádraží, opět přejet most na druhý břeh řeky přímo do Kácova, kde před dalším silničním mostem je vlevo značená cesta k tábořišti. Železniční stanice přepravující lodě (1,5 km) a železniční zastávka (250 m) v Kácově - trať č. 222 Světlá n.S. - Čerčany, autobusová zastávka v Kácově (300 m).
  Služby mimo tábořiště: hotel a prodejna potravin na náměstí (200 m), restaurace (700m), pošta (400 m), zdravotní středisko (500 m) v Kácově, čerpací stanice v Kácově (1,5 km), nebo na dálnici D1 u obce Střechov n.S. (10 km)

V Případě zájmu o rekreační ubytování v okolí kliknete ZDE: Ubytování v rekreačních zařízeních, nebo kempech, chatách, penzionech v Středočeském kraji

Tým Kempy-chaty.cz

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI