Tábořiště a kemp U hrocha

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Jste milovníkem přírody, klidu, tekoucích vod a kopcovité krajiny? Nevyhledáváte luxus hotelů a penzionů, ale rádi se probouzíte za zpěvu ptáků a večer pozorujete noční oblohu? Tak jste zde správně. Naše tábořiště leží v blízkosti národní přírodní rezervace Ve Studeném, kde není problém spatřit volavky popelavé, hnízdí zde i lejsek bělokorý nebo jeho příbuzný lejsek malý. Sázavu obklopují hluboké lesy, takže houbaři se zde opravdu nudit nebudou. Naše tábořiště je ideálním místem nejen k přenocování vodáků, ale rádi uvítáme i příznivce pěší turistiky či cyklisty. Všechny návštěvníky tábořiště rádi obsloužíme a ubytujeme. Tábořiště, díky svému umístění, přímo vybízí k tomu, abyste si u nás příjemně poseděli, odpočinuli od běžných starostí a občerstvili. K tomuto účelu jsme pro Vás zrestaurovali a znovuvybudovali 100 let starý špejchar, ve kterém se ukryjete před deštěm nebo poledním žárem.  

TIP PRO VODÁKY   Pokud jste se rozhodli "dát si" prodloužený víkend na řece Sázavě, je nejlepší místo kde začít svoji plavbu právě v tábořišti U Hrocha. Po odpoledním příjezdu do tábořiště si užijete bezva večer u ohýnku a nebo jen tak u naší občerstvovací stanice. Po probuzení můžete vyrazit na "vodu" a čeká Vás palvba asi 16 km do dalšího tábořiště Kormorán. Další den pojedete asi 17 km do Týnce nad Sázavou. A třetí den si vychutnáte 18 km do Pikovic.

V Případě zájmu o rekreační ubytování v okolí kliknete ZDE: Ubytování v rekreačních zařízeních, nebo kempech, chatách, penzionech v Středočeském kraji

Tým Kempy-chaty.cz

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele verca
verca (nepřihlášený) 6. Červenec 2017 - 16:48
Počet hlasů: 856
Byla jsem nadšená,mohu doporučit.Sprchy,záchody čisté.Pro děti hřiště.Akorát příjezdová cesta by mohla být asvaltová na výjezd je to pak horší po těch kamínkách.
Hodnocení: 
4
Average: 4 (1 vote)

Přidat recenzi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 1

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI