Apartmány u Kozárů

 

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Penzion nabízí ubytování v 6 apartmánech. UBYTOVÁNÍ VE 4 MEZOTONOVÝCH APARTMÁNECH: Máme 2 čtyřlůžkové a 2 třílůžkové vícepodlažní apartmány s vlastním sociálním zařízením, TV a kompletně vybavenou kuchyní (mikrovlnná trouba, vařič, lednice, rychlovarná konvice, nádobí atd.).
 

UBYTOVÁNÍ VE 2 KLASICKÝCH APARTMÁNECH:

1 apartmán dvoulůžkový s vlastním sociálním zařízením.
1 apartmán čtyřlůžkový s vlastním sociálním zařízením.
Tyto dva apartmány mají společnou prostornou kuchyň.

V našem penzionu Vám poskytneme ideální zázemí k odpočinku. U penzionu se nachází udržovaná zahrada, posezení pod pergolou, gril, bazén, pískoviště, ping pong. V penzionu u Kozárů je bezplatná úschovna kol a kočárků, parkování je v objektu penzionu, k dispozici je bezdrátové připojení na internet - WiFi.
 

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI