Apartmány Zelený potok

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Apartmány Zelený potok - dovolená v Peci pod Sněžkou

Nově vám nabizíme ubytování ve zcela nových nadstandardně vybavených apartmánech ZELENÝ POTOK vzdálené cca 100 metrů od penzionu Květa. Ke zpříjemnění vašeho pobytu můžete navštívit nově vybudovaný WELLNESS. Parkoviště přímo u objektu zdarma. Vzdálenost od vleku Javor 150m.

Na každém patře jsou umístěny vždy 2 apartmány, číslováno od čísla 1 až 6. Všechny apartmány jsou shodné dispozičně i velikostí.

Všechny apartmány jsou stejně koncipovány, cca velikost 2+kk, 50m2, vždy se jedná o obývací pokoj ( rozkládací gauč pro 2osoby ), kuchyň, samostatná ložnice ( 4 lůžka ) a WC. Součástí každého apartmánu je oddělený sklad pro lyže či kolo, samostatně uzamykatelný.

 

Všechny byty jsou nově opraveny a rekonstruovány včetně nového vybavení:

 • kuchyň ( myčka, trouba, sklokeramická deska, lednice )
 • obývací pokoj ( LCD TV, Ipod-Iphone Docking, Playstation2, DVD , Rádio , SATELITNÍ TV)
 • ve všech bytech standardně WI-FI Internet
 • koupelna - kompletní rekonstrukce vše nové, závěsné WC, sprcha - sklo RAVAK

Součástí pronájmu je VIP parkovací místo u budovy s možností neomezeného počtu vjezdů bez ohledu na vyprodané parkoviště či zákaz vjezdu do obce ( především v zimní sezoně ).

 

Tipy na další apartmány v oblasti Krkonoše

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

Ceny apartmánů

SEZONNÍ CENY :
DUBEN.....................................1400,- Kč/ den
KVĚTEN, ČERVEN....................1000,- Kč/ den
ZÁŘÍ - LISTOPAD.......................1000,- Kč/ den
PROSINEC................................1400,- Kč/ den

 • zdarma celoroční parkování u objektu.
 • v případě obsazení 5 osobou je příplatek 200,- Kč/den
 • při týdenním pobytu je pro ubytované hosty vstup do WELLNESS s 50% slevou

 

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Zajímavosti v okolí

Sněžka

Nejvyšší hora České republiky (1602 m.). Dvousedačková lanovka z Pece pod Snežkou (dva úseky: 1560 a 1967 m.). Podzemí Sněžky - Obří důl - historické důlní dílo Kovárna.

Relax park

Relax park je nově vystavěné sportovně relaxační centrum. Je vybaven atrakcemi pro rodiny s dětmi i aktivní sportovce. Jeho provoz je celoroční a večerní jízdy na horské bobové dráze jsou velkým lákadlem pro návštěvníky parku. U nás děti nezlobí a rodiče relaxují.

Dvůr Králové

ZOO Dvůr Králové - Africké safari v podkrkonoší. Večerní safari v letním období.

SKI Pec

Lyžařský areál, který provozuje čtyřsedačkovou lanovku a 9 vleků s přepravní kapacitou 9 520 osob/hodinu a upravuje cca 10,5 km sjezdových tratí různých obtížností, je největším v celé lokalitě. Lyžařské terény jsou oblíbeny zvlášť rodinami s dětmi, protože je možné vybrat si od cvičných louček až po náročné sjezdové terény. Ve večerních hodinách jsou v provozu 3 vleky s umělým osvětlením, z toho sjezdovka Javor je nejdelší a nejlepší osvětlený svah v České republice.

 

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI