Autokemp Dolní Kalná - Podkrkonoší

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Autokemp v Podkrkonoší "Na koupališti"

 

Obec Dolní Kalná nabízí výhodné ubytování v autokempu "Na koupališti". Autokemp se nachází uprostřed lesů, v klidném a pěkném prostředí podkrkonošské krajiny. Provoz  je sezónní, od jara do podzimu. Mimo prázdniny doporučujeme využít nabídku ubytování  v chatkách pro školní výlety a pro pobytové akce různých organizací či klubů (např. sportovních, chovatelů psů, seniorů, apod.). Pro větší kolektivy nabízíme slevy.

Možnost ubytování v dřevěných chatičkách nebo ve vlastních stanech či karavanech. V areálu je dětský koutek, velmi kvalitní fotbalové hřiště FK Dolní Kalná s vlastním zázemím a malé hřiště na volejbal. Sezónní nabídka základních potravin a občerstvení ve dvou kioscích přímo v areálu. Na vyhrazených místech je povoleno pálení ohýnků. Koupaliště je v provozu dle počasí od června do září.

V autokempu jsou chatičky 4 místné (s možností přistýlky) a 6-ti místné (oddělené místnosti po 3 lůžkách, každá místnost pod samostatným zámkem). Vybavení chatek: postele nebo rozkládací křesla, stoly, židle, skříně, lůžkoviny, malá chladnička, el. zásuvka. Ubytovaní hosté mají zdarma připojení k internetu přes wifi.

Pro hosty ubytované v autokempu je k dispozici společná kuchyňe s elektrickými sporáky, 2 velké chladničky s mrazícími boxy, teplá i studená voda, společenská místnost, kde je možné stolovat. Nově zrekonstruované sociální zařízení pro muže a ženy vybavené umývárnami, sprchami s teplou vodou a WC, možnost zapůjčení pračky za poplatek 40,- Kč.

V obci vzdálené asi 1 km je prodejna potravin a smíšeného zboží, prodejna drogerie, textilu, papíru a hraček, kadeřnictví, pošta, pohostinství a motorest s možností stravování, zdravotní středisko se všeobecným lékařem a zubní ambulancí (omezené ordinační hodiny), autoopravna, pneuservis.

Autokemp se nachází asi 200 m od hlavní silnice směrem od Jičína na Trutnov (15 km od Nové Paky). Do brány Krkonoš - Vrchlabí - je to 15 km. Z obce Dolní Kalná je pravidelné autobusové spojení na linkách: Jičín-Trutov, Nová Paka-Hostinné, Dolní Kalná-Vrchlabí, Trutnov-Praha, Jilemnice-Levínská Olešnice. Vlakové spojení je možné ze stanice Horka u staré Paky, která je vzdálená 6 km.

 

V okolí obce je řada zajímavých cílů pro pěší turistiku i cykloturistiku. Jsou možné výlety do Krkonoš, Českého ráje, Adršbašských a Teplických skal, ZOO ve Dvoře Králové a další. Lesy jsou vyhledávány houbaři. Aktuálně plánované akce v obci je možné sledovat v sekci "Život v obci".

 


 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

Galerie
Ceník
Kontakt

Mobil: +420 499 448 137, +420 608 831 173

Adresa: Dolní Kalná, 543 74 Dolní Kalná

www: www.dolnikalna.cz

 

Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
1 + 2 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.
Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Barbara X
Barbara X (nepřihlášený) 17. Srpen 2020 - 23:46
Počet hlasů: 384
na první pohled při příjezdu jsem nejasala,ale kemp jsem si zamiloval,PLUSY:příjemný personál,fajn bazén a i teplá voda, socialky starší, ale čisté, vždy toaletak, další socialky u bazénu, velka kuchyň, lednicky,občerstvení jelo do noci, prostě paráda,zde nemám co vytknout
Hodnocení: 
4
Average: 4 (1 vote)
Obrázek uživatele Robert Ž.
Robert Ž. (nepřihlášený) 28. Červenec 2020 - 22:59
Počet hlasů: 370
Kemp a vyžití pro děti pěkné. Ovšem o zrekonstruovaných socialkách nemůže být řeč..
Hodnocení: 
3
Average: 3 (1 vote)
Obrázek uživatele Roman Burda
Roman Burda (nepřihlášený) 15. Červenec 2020 - 10:15
Počet hlasů: 398
Bezvadné jídlo, ubytování v chatkach a stanech, okolo lesy na procházky, v bazénech studená voda,hřiště fotbal,volejbal a hlavně hodně dobré ceny.
Hodnocení: 
4
Average: 4 (1 vote)

Přidat recenzi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 1

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI