Autokemp Lužany

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

O Autokempu Lužany u Jičína   

Autokemp najdete na severním konci obce. V areálu se nachází rybník Marešák, okolí je obklopeno lesy a nádhernou krajinou. Autokemp je ideálním místem pro milovníky přírody, vyznavače turistiky, rybáře, ale i pro rodinnou dovolenou.
Autokemp Lužany je vhodným výchozím bodem pro výlety podkrkonošskou krajinou, Českým rájem, Krkonošemi nebo po kulturních a historických památkách. Oblíbenými cíly jsou – Prachovské skály, Český ráj, Jičín, Hruboskalsko, Valdštejn, Boskovské jeskyně, Trosky, Kost, Sobotka, Humprecht, Kumburk, Dětěnice, Staré Hrady, Nová Paka, Dvůr Králové - ZOO, Pecka. Nabídce dokonalého vyžití napomáhá i napojení na síť cyklostezek. Jedná se například o tematickou cyklostezku „Po stopách bitvy 1866“, jejíž zastávka je umístěna nedaleko Autokempu.
 

Přímo v kempu – v rybníku Marešák – je možné strávit volné chvíle rybařením. Vaše děti mohou využít pískoviště a prolézačky, pro sportovní vyžití jsou připraveny stoly na stolní tenis, písčité hřiště, ruské kuželky, oplocené hřiště s asfaltovým povrchem a půjčovna sportovního vybavení (kola, loďky, šlapadlo, aj.).
V areálu se nachází restaurace s možností venkovního posezení, několik stánků s občerstvením a prodejna základních potravin. Také je možné využít centrální kuchyňku nebo ohniště.

 

Ubytování

Areál se rozkládá na ploše cca 3 ha.
Ubytování je možné ve dřevěných čtyřlůžkových chatkách, které jsou vybaveny lůžky, policemi, skříní, plastovými židlemi, lednicí a lůžkovinami. Před chatou je prostor pro posezení. V chatách je rozvedena elektřina. Pitná voda je rozvedena po areálu. Kuchyňka a sociální zařízení jsou společné. Pro návštěvníky je připraveno 24 chat.

Kromě ubytování v chatách je možné ubytování ve vlastních karavanech. V areálu je cca 40 míst pro umístění karavanu. V kempu je rozmístěn dostatek elektrických přípojek s napětím 220V s vlastním měřením spotřeby.

Další možností je ubytování ve vlastním stanu. Pro stanování je v areálu vyhrazeno přibližně 80 míst.

 

Tipy na další autokempy v oblasti Českého ráje

 

 

Galerie
Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
17 + 2 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele precek
precek 7. Září 2015 - 14:45
Počet hlasů: 1071
Super dovolená s dětmi, vše čisté, kuchyňka po ruce, pan správce komunikativní, zážitky pro děti. Příští léto jedeme opět a děkujeme.
Hodnocení: 
4
Average: 4 (1 vote)

Přidat recenzi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 1

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI