Autokemp Milovice

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Autokemp Milovice - dovolená Český ráj

Autokemp Milovice u Hořic se nachází mezi Hradcem Králové a Jičínem v Královéhradeckém kraji na pomezí turistického regionu Český ráj a Hradecko. Je lokalizován v malé, klidné a bezpečné vesnici přiléhající k silnici I/35 - 4 km od Hořic v Podkrkonoší směrem na Hradec Králové. Okolí je protkáno sítí turisticky značených cest a cyklostezek. Autokemp má sezonní provoz od 15/5 do 10/9. Mimo toto období lze pobyt dohodnout po vzájemné dohodě. Rozloha kempu je 3,60 ha a vedle ubytování ve vlastních zařízeních se zde mohou ubytovat i návštěvníci s obytnými přívěsy a stany. Sezonní ubytování je nabízeno v 2, 3 a 4 lůžkových chatkách, mobilních domech a celoročně pak ve 3 pokojích. Umístění, charakter a vybavení areálu je vhodné nejen pro klasickou rodinnou dovolenou, ale i pro pořádání soukromých či klubových akcí, relaxačních stmelovacích pobytů, školních výletů, sportovních soustředění a škol v přírodě.

 

Ve všech chatkách je možnost jednoduchého vaření a úschovy potravin (vařič, rychlovarná konvice a chladnička). Mobilní domy jsou plně vybaveny kuchyní, koupelnou a WC. V obou případech je možné přitopení el. zářiči.

Kemp má pět společných sociálních zařízení (WC, sprchy) a samostatné hygienické zařízení pro vozíčkáře. Kemp je dále vybaven třemi společnými, plně zařízenými kuchyňkami a prádelnou s automatickými pračkami a sušičkou.

Pro hosty v karavanech či stanech je k dispozici 65 elektrických přípojek (10AMp). Celková kapacita prostoru je na 60 karavanů a 40 stanů. Parkování je možné přímo u chatek , karavanů či stanů.

V areálu je koupaliště s upravovanou vodou, skluzavkou, dětským koutkem (brouzdaliště, skluzavka, houpačky, kolotoč a pískoviště) a velkou šachovnicí. Jeho součástí jsou i hřiště (minigolf, tenis, volejbal, plážový volejbal, fotbal) dále automatická kuželna a venkovní relaxační kout. Pro děti je zajištěn pestrý animační program. Pro rodiče pak služby rehabilitační, kadeřnické a kosmetické.

Kromě areálu autokempu  je v Milovicích možno celoročně využít i prostoru místního kulturního domu s kapacitou 220 osob ( sál, salonek, vinárna) rekonstruovaného v roce 2014.

 

Animační programy v kempu

S cílem zatraktivnit pobyt v kempu a plně využít jeho vybavení a možností jsou připraveny animační programy pro děti a to pro celou sezonu vždy v týdenních cyklech – pondělí až sobota. Denně se děti 3x setkají s animátorkami – dopoledne, odpoledne a večer a to vždy po 2 hodinách. Animátorky jsou kvalifikovanými lektorkami s praktickými zkušenostmi z práce a výchovou předškolních a školních dětí a aktivním zájmem o využití volného prázdninového času dětí v kempu.

Programy budou probíhat za jakéhokoliv počasí s volbou toho nejvhodnějšího pro daný den a počasí.

V denním programu jsou připraveny :

 •     Cvičení pro nejmenší
 •     Cvičení pro školáky
 •     Výtvarné dílničky
 •     Hrátky u bazénu i mimo bazén
 •     Míčové hry
 •     Stolní hry
 •     Soutěže

Večerní program

 •     Karneval
 •     Disco pro nejmenší i starší
 •     Večerní čtení
 •     Zpěv + hra na kytaru
 •     Noční bojovky

Plánován je i výlet dětí z animační skupiny a to bez rodičů, ale s  doprovodem animátorek.

 

Tipy na další kempy - Český ráj


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI