Autokemp Milovice

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Autokemp Milovice - dovolená Český ráj

Autokemp Milovice u Hořic se nachází mezi Hradcem Králové a Jičínem v Královéhradeckém kraji na pomezí turistického regionu Český ráj a Hradecko. Je lokalizován v malé, klidné a bezpečné vesnici přiléhající k silnici I/35 - 4 km od Hořic v Podkrkonoší směrem na Hradec Králové. Okolí je protkáno sítí turisticky značených cest a cyklostezek. Autokemp má sezonní provoz od 15/5 do 10/9. Mimo toto období lze pobyt dohodnout po vzájemné dohodě. Rozloha kempu je 3,60 ha a vedle ubytování ve vlastních zařízeních se zde mohou ubytovat i návštěvníci s obytnými přívěsy a stany. Sezonní ubytování je nabízeno v 2, 3 a 4 lůžkových chatkách, mobilních domech a celoročně pak ve 3 pokojích. Umístění, charakter a vybavení areálu je vhodné nejen pro klasickou rodinnou dovolenou, ale i pro pořádání soukromých či klubových akcí, relaxačních stmelovacích pobytů, školních výletů, sportovních soustředění a škol v přírodě.

 

Ve všech chatkách je možnost jednoduchého vaření a úschovy potravin (vařič, rychlovarná konvice a chladnička). Mobilní domy jsou plně vybaveny kuchyní, koupelnou a WC. V obou případech je možné přitopení el. zářiči.

Kemp má pět společných sociálních zařízení (WC, sprchy) a samostatné hygienické zařízení pro vozíčkáře. Kemp je dále vybaven třemi společnými, plně zařízenými kuchyňkami a prádelnou s automatickými pračkami a sušičkou.

Pro hosty v karavanech či stanech je k dispozici 65 elektrických přípojek (10AMp). Celková kapacita prostoru je na 60 karavanů a 40 stanů. Parkování je možné přímo u chatek , karavanů či stanů.

V areálu je koupaliště s upravovanou vodou, skluzavkou, dětským koutkem (brouzdaliště, skluzavka, houpačky, kolotoč a pískoviště) a velkou šachovnicí. Jeho součástí jsou i hřiště (minigolf, tenis, volejbal, plážový volejbal, fotbal) dále automatická kuželna a venkovní relaxační kout. Pro děti je zajištěn pestrý animační program. Pro rodiče pak služby rehabilitační, kadeřnické a kosmetické.

Kromě areálu autokempu  je v Milovicích možno celoročně využít i prostoru místního kulturního domu s kapacitou 220 osob ( sál, salonek, vinárna) rekonstruovaného v roce 2014.

 

Animační programy v kempu

S cílem zatraktivnit pobyt v kempu a plně využít jeho vybavení a možností jsou připraveny animační programy pro děti a to pro celou sezonu vždy v týdenních cyklech – pondělí až sobota. Denně se děti 3x setkají s animátorkami – dopoledne, odpoledne a večer a to vždy po 2 hodinách. Animátorky jsou kvalifikovanými lektorkami s praktickými zkušenostmi z práce a výchovou předškolních a školních dětí a aktivním zájmem o využití volného prázdninového času dětí v kempu.

Programy budou probíhat za jakéhokoliv počasí s volbou toho nejvhodnějšího pro daný den a počasí.

V denním programu jsou připraveny :

 •     Cvičení pro nejmenší
 •     Cvičení pro školáky
 •     Výtvarné dílničky
 •     Hrátky u bazénu i mimo bazén
 •     Míčové hry
 •     Stolní hry
 •     Soutěže

Večerní program

 •     Karneval
 •     Disco pro nejmenší i starší
 •     Večerní čtení
 •     Zpěv + hra na kytaru
 •     Noční bojovky

Plánován je i výlet dětí z animační skupiny a to bez rodičů, ale s  doprovodem animátorek.

 

Tipy na další kempy - Český ráj


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI