Autokemp Slunečná

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Poloha kempu Slunečná

Autocamp Slunečná je jediným kempem v Krkonoších, který Vám nabízí strávení Vaší dovolené přímo na úpatí známe „Černé hory“. Vynikající poloha našeho kempu Vám poskytuje velký výběr celodenně osluněných nebo i zastíněných kempových míst s elektrickými přípojkami, přírodní koupaliště s travnatou pláží, spoustu zeleně a především ideální startovní pozici pro vaše výlety na kolech či pro velice zdravou horskou turistiku po hřebenech hor. Mnoho návštěvníků využívá náš kemp jako startovní pozici pro výstup na naši nejvyšší českou horu „Sněžku“.

Camp Slunečná - Krkonoše

 

Vybavení autokempu

 • Areál kempu je vybaven moderním sociálním zařízením,
 • letní kuchyňkou,
 • WiFi pokrytím
 • a zahradní restaurací, kde se dobře najíte i občerstvíte

Naším cílem je nabídnout návštěvníkům místo pro odpočinek a prostor pro strávení příjemné dovolené. Klademe velký důraz na čistotu sociálního zařízení a na pořádek v prostorech kempu. Přijeďte strávit Vaši letní dovolenou do našich nejvyšších českých hor..

 

Popis kempu

Vítáme Vás v rodinném autokempu s přírodním koupalištěm. Kemp je zaměřen na rodinnou klientelu a hosty hledající klid, romantiku, pořádek a pohodu v přátelském prostředí. Kemp je situován přibližně ve střední části na úpatí  jednoho z jižních výběžků Krkonošského hřebe

Plocha pro stany a karavany

V kempu je více než 150 kempových míst z nichž řada je diskrétně  umístěna v různých částech od sebe oddělených  výškovým rozdílem, hradbami zeleně a potůčkem.

Rozloha kempu nabízí řadu možností výběru míst téměř celodenně více či méně osluněných nebo i zastíněných. Podstatná část plochy je vybavena elektrickými přípojkami pro stany, karavany a obytné vozy. U přírodního koupaliště s travnatou pláží chráněnou lesem je plocha pro míčové hry a stolní tenis včetně dětského hřiště.

Koupaliště v kempu SlunečnáPlocha pro karavany a stany v kempu

Vybavené chatky

V kempu Slunečná jsou k dispozici od sezóny 2014 i 4 lůžkové vybavené chatky

 • 4 lůžkové chatky
 • 4 postele
 • kuchyňský koutek
 • věšák
 • 2 plotínkový vařič

Samozřejmostí je moderní sociální zařízení, jehož  hygienická čistota je průběžně udržována po celý den. Vybavené je sprchovými automaty, pračkou, sušičkou i přebalovacím stolem pro miminka. Nechybí ani výlevka pro chemická WC z karavanů. Zastávka autobusu a cyklobusu se nachází 50 metrů od kempu.

 

Ceny zůstávají na stejné úrovni, jen kvalita služeb je vyšší.

Na Vaší návštěvu se těší personál kempu a autokempu Slunečná v Krkonoších.

Galerie
Ceník

Ceník ubytování v kempu Slunečná

 

Údaje

Měsíc: 7,8

 

Měsíc: 5,6,9

Osoba / Den60,- CZK 45,- CZK
Dítě do 3 let / Den0,- CZK 0,- CZK
Dítě ( 3 -15 ) / Den40,- CZK 25,- CZK
Auto / Den100,- CZK 50,- CZK
Obytný vůz / Den200, - CZK 150, - CZK
Karavan / Den130, - CZK 100, - CZK
Extra stan / Den60,- CZK 0,- CZK
Malý stan / Den60,- CZK 40,- CZK
Velký stan / Den100,- CZK 70,- CZK
Elektrika / Den70,- CZK 70,- CZK
Pes / Den30,- CZK 15,- CZK
Motorka / Den30,- CZK 30,- CZK
Poplatek / Den10,- CZK 10,- CZK
Sprchy - automat10,- CZK 10,- CZK
Chatky600.- CZK / chatka / den 450.- CZK / chatka / den

 

Kontakt

Adresa: Čistá v Krkonoších 543 44 Černý Důl

Pro dotazy / rezervace / poptávky využíjte prosím kontaktní formulář

 

Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu

Klubová karta
V případě, že jste vlastníkem "klubové karty Kempy-chaty.cz" nezapomeňte do objednávky uvést slevu, která přináleží pod tohle zařízení + číslo Vaší klubové karty.
Info a možnost získání klubové karty zde

Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
3 + 1 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.
Okolí

Okolí autokempu Slunečná

Umístění kempu skýtá ideální startovní pozici k návštěvám ostatních významných Krkonošských středisek jako jsou Vrchlabí, Špindlerův Mlýn, Rokytnice, Harrachov na straně západní a Jánských Lázní, Pece pod Sněžkou, Trutnova a Žacléře včetně dělostřelecké tvrze Stachelberg na straně východní.

Vrchlabí

Směrem jižním vyjíždějí naši návštěvníci do světoznámé ZOO ve Dvoře Králové,  k významné kulturní památce – hospitalu a galerii desítek cenných soch Matyáše Bernarda Brauna v Kuksu, bývalém sídle hraběte Šporka, a na řadu dalších zajímavých míst.

Zoo

Na dalších trasách se pak nalézají i jiná významná a památná místa jako je pevnost Josefov v Jaroměři, hrad Pecka, Adršpašské skály, Babiččino údolí s Ratibořickým zámkem .

Bližší okolí nabízí bobové dráhy a lanové parky, Aquapark, hvězdárnu v Úpici a galerie, muzea, naučné stezky včetně podzemních – hornických a pestrý výběr turistických a cykloturistických stezek a tras.

Tobogán v kempu

V blízkém okolí autokempu se nabízí možnost zahrát si tenis, navštívit solárium, masáže, zahrát si kuželky či bowling, golfová hřiště, půjčovny kol, čtyřkolky, paintball a plno jiných možností z výběru pestrých nabídek poskytovatelů sportovních aktivit.

 

Stravování

Stravování v kempu Slunečná v Krkonoších

 

Zahradní restaurace s dostatkem zastřešených míst k sezení je zařízena tak, aby mohla vaše stravovací požadavky zajišťovat  po celý den.

Zahradní restaurace v kempu

 

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Linda D.
Linda D. (nepřihlášený) 26. Červenec 2018 - 20:32
Počet hlasů: 248
Super dovolená, přijedeme zas. Moc se nám líbilo.
Hodnocení: 
5
Average: 5 (1 vote)
Obrázek uživatele Špatenka
Špatenka (nepřihlášený) 9. Srpen 2017 - 15:23
Počet hlasů: 431
Velmi krasny a klidný kemp. Socialky čisté a voňavé. Vřele všem doporučuji.
Hodnocení: 
5
Average: 5 (1 vote)
Obrázek uživatele Miroslav Kölbl
Miroslav Kölbl (nepřihlášený) 23. Červenec 2017 - 16:19
Počet hlasů: 465
Jedna z nejlepších dovolených. Provozovatelé kempu jsou výborní, velmi ochotní a příjemní lidé. Poradí kam na výlety i za špatného počasí, zapůjčí kolo nebo koloběžku apod. Koupání v přírodním koupališti přímo v kempu bylo super. Sociální zařízení stále čisté, toaletní papír nikdy nechyběl,teplá voda nikdy nedošla-velká pochvala paní, která má sociální zařízení na starosti. Nechybí pračka, sušička(což jsme rádi po 8.dnech využili), sušák na prádlo, lednice a samozřejmě vařič s nádobím. Kemp je stále čistý, posekáný a uklizený. Překvapilo nás krásné prostředí, členitost a úžasný klid v kempu. Restaurace v kempu je rovněž výborná, výborné jídlo (pstruh úžasný), pivko, nechybí něco na chuť(langoš,klobása,utopenec,hranolky a spousta dalších mlsnot) a samozřejmě výborný pan vrchní. Moc se nám líbilo a byli jsme moc a moc spokojení. Děkujeme rodina z Chomutova.
Hodnocení: 
5
Average: 5 (1 vote)
Obrázek uživatele Jitka
Jitka (nepřihlášený) 12. Září 2014 - 23:44
Počet hlasů: 1268
Perfektní dovolená, chodili jsme na horské túry (Černá Hora, Sněžka), večer jsme se koupali v místním koupališti, fajn zázemí i pro rodiny s dětmi. Kemp je pěkný, udržovaný, čistý. Vřele doporučuji.
Hodnocení: 
4
Average: 4 (1 vote)

Přidat recenzi

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 1