Autokemp Slunečná

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Poloha kempu Slunečná

Autocamp Slunečná je jediným kempem v Krkonoších, který Vám nabízí strávení Vaší dovolené přímo na úpatí známe „Černé hory“. Vynikající poloha našeho kempu Vám poskytuje velký výběr celodenně osluněných nebo i zastíněných kempových míst s elektrickými přípojkami, přírodní koupaliště s travnatou pláží, spoustu zeleně a především ideální startovní pozici pro vaše výlety na kolech či pro velice zdravou horskou turistiku po hřebenech hor. Mnoho návštěvníků využívá náš kemp jako startovní pozici pro výstup na naši nejvyšší českou horu „Sněžku“.

 

Vybavení autokempu

 • Areál kempu je vybaven moderním sociálním zařízením,
 • letní kuchyňkou,
 • WiFi pokrytím
 • a zahradní restaurací, kde se dobře najíte i občerstvíte

Naším cílem je nabídnout návštěvníkům místo pro odpočinek a prostor pro strávení příjemné dovolené. Klademe velký důraz na čistotu sociálního zařízení a na pořádek v prostorech kempu. Přijeďte strávit Vaši letní dovolenou do našich nejvyšších českých hor..

Popis kempu

Vítáme Vás v rodinném autokempu s přírodním koupalištěm. Kemp je zaměřen na rodinnou klientelu a hosty hledající klid, romantiku, pořádek a pohodu v přátelském prostředí. Kemp je situován přibližně ve střední části na úpatí  jednoho z jižních výběžků Krkonošského hřebe

Plocha pro stany a karavany

V kempu je více než 150 kempových míst z nichž řada je diskrétně  umístěna v různých částech od sebe oddělených  výškovým rozdílem, hradbami zeleně a potůčkem.

Rozloha kempu nabízí řadu možností výběru míst téměř celodenně více či méně osluněných nebo i zastíněných. Podstatná část plochy je vybavena elektrickými přípojkami pro stany, karavany a obytné vozy. U přírodního koupaliště s travnatou pláží chráněnou lesem je plocha pro míčové hry a stolní tenis včetně dětského hřiště.

Vybavené chatky

V kempu Slunečná jsou k dispozici od sezóny 2014 i 4 lůžkové vybavené chatky

 • 4 lůžkové chatky
 • 4 postele
 • kuchyňský koutek
 • věšák
 • 2 plotínkový vařič

Samozřejmostí je moderní sociální zařízení, jehož  hygienická čistota je průběžně udržována po celý den. Vybavené je sprchovými automaty, pračkou, sušičkou i přebalovacím stolem pro miminka. Nechybí ani výlevka pro chemická WC z karavanů. Zastávka autobusu a cyklobusu se nachází 50 metrů od kempu.

 

 

Typy ubytování

 • Bungalovy
 • Chatky
 • karavanová místa (i pro obytná auta)
 • Stanování (vlastní stany)

 


Další tipy na kempy Krkonoše


 

Galerie
Ceník

Aktuální ceny  / rezervovat ubytování

Pro zjištění aktuálních cen použijte prosím "Kontaktní formulář"

 

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Vratislav
Vratislav (nepřihlášený) 4. Červenec 2022 - 4:43
Počet hlasů: 41
Perfektní služby, přístup. Výborná kuchyně, lidičky které to baví a je to vidět i na tom kempu. Prostě super.
Hodnocení: 
3
Average: 3 (1 vote)

Přidat recenzi

Okolí

Okolí autokempu Slunečná

Umístění kempu skýtá ideální startovní pozici k návštěvám ostatních významných Krkonošských středisek jako jsou Vrchlabí, Špindlerův Mlýn, Rokytnice, Harrachov na straně západní a Jánských Lázní, Pece pod Sněžkou, Trutnova a Žacléře včetně dělostřelecké tvrze Stachelberg na straně východní.

Směrem jižním vyjíždějí naši návštěvníci do světoznámé ZOO ve Dvoře Králové,  k významné kulturní památce – hospitalu a galerii desítek cenných soch Matyáše Bernarda Brauna v Kuksu, bývalém sídle hraběte Šporka, a na řadu dalších zajímavých míst.

Na dalších trasách se pak nalézají i jiná významná a památná místa jako je pevnost Josefov v Jaroměři, hrad Pecka, Adršpašské skály, Babiččino údolí s Ratibořickým zámkem .

Bližší okolí nabízí bobové dráhy a lanové parky, Aquapark, hvězdárnu v Úpici a galerie, muzea, naučné stezky včetně podzemních – hornických a pestrý výběr turistických a cykloturistických stezek a tras.

V blízkém okolí autokempu se nabízí možnost zahrát si tenis, navštívit solárium, masáže, zahrát si kuželky či bowling, golfová hřiště, půjčovny kol, čtyřkolky, paintball a plno jiných možností z výběru pestrých nabídek poskytovatelů sportovních aktivit.

 

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 1

Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI