Bobrova Roubenka

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nově postavená roubenka se nachází na okraji obce Černý Důl, v části obce zvaná Čistá. Celková kapacita roubenky je 10 osob + možnost zapůjčení dětské postýlky. Ubytování až pro 10 lidí v plně vybavené roubené chalupě s TV/SAT/DVD a WiFi, sestávající ze čtyř ložnic (tři dvojlůžkové ložnice, jedna ložnice čtyřlůžková), dvou koupelen, společenské místnosti s krbem a plně vybavenou kuchyní. Standardně nabízíme týdenní pobyty, pokud to však naše kapacita dovolí, rádi Vám vyjdeme vstříc a domluvíme se s Vámi na individuální délce pobytu. U nás budete mít naprosté soukromí, nebudete limitováni hotelovými pravidly ani ostatními ubytovanými. Ski areál Černý důl je vzdálen od Bobrovy roubenky cca 900m. Lyžařský areál blížící se kvalitě evropských parametrů.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI