Bouda Hubertus

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Bouda Hubertus je chata s celoročním provozem, která prošla v nedávné době  celkovou rekonstrukci. Uvítáme Vás při běžném zastavení na Vašich toulkách krásnou přírodou jak při pěší turistice, tak  na kolech a běžkách - okolo Boudy Hubertus vedou upravené běžecké trasy i cyklostezky. Hubertuska může být  cíl malé procházky i  začátkem velkého celodenního výletu. Nabídneme Vám příjemné posezení na lavičkách u chaty, v malém baru nebo větší jídelně vždy s možností dobrého občerstvení.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI