Bouda Klínovka

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Bouda Klínovka leží na Klínových boudách (1227 m. n. m), v srdci Krkonoš, nedaleko Špindlerova Mlýna. Ubytování poskytujeme ve 3 kategoriích. Nabídka sahá od pokojů s vlastním sociálním zařízením, až po cenově velmi dostupnou společnou noclehárnu. Pokrmy a nápoje nabízíme ubytovaným i kolemjdoucím turistům. Hostinec má kapacitu 40 míst u stolu, na naši terasu se vejde rovněž 40 stolovníků. Nabízíme pokrmy, které patří do hor a snažíme se pro Vás vybrat to nejlepší z horské kuchyně české i kuchyní našich alpských sousedů.

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI