Bouda Klínovka

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Bouda Klínovka leží na Klínových boudách (1227 m. n. m), v srdci Krkonoš, nedaleko Špindlerova Mlýna. Ubytování poskytujeme ve 3 kategoriích. Nabídka sahá od pokojů s vlastním sociálním zařízením, až po cenově velmi dostupnou společnou noclehárnu. Pokrmy a nápoje nabízíme ubytovaným i kolemjdoucím turistům. Hostinec má kapacitu 40 míst u stolu, na naši terasu se vejde rovněž 40 stolovníků. Nabízíme pokrmy, které patří do hor a snažíme se pro Vás vybrat to nejlepší z horské kuchyně české i kuchyní našich alpských sousedů.

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI