BOUDA MALÁ ÚPA

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Každý apartmán má vlastní sociální zařízení, LCD televizor, chladničku a internetové připojení Wi-fi. Snídaně je podávána formou bohatých švédských stolů, k večeři podáváme polévku a hlavní jídlo (výběr ze dvou jídel) a nově výběr ze šesti druhů salátů z našeho samoobslužného salátového baru. V zimní sezoně pak podáváme každé úterý a čtvrtek večeři v rautu, kdy v úterý si můžete vybrat polévku, grilované brambory, grilovanou zeleninu, několik druhů grilovaného masa, vepřovou směs, dušenou rýži a spoustu zeleniny a salátů. Ve čtvrtek pak z polévky, guláše, restované zeleniny, přírodních plátků, mnoho zeleniny, drůbeží směs, dušenou rýži a salátů se zlatým vrcholem, šunkou od kosti servírovanou přímo naším kuchařem.

Bouda Malá Úpa nabízí

20  komfortně vybavených apartmánů
10  apartmánů je 2-3 lůžkových (jeden z nich je bezbariérový)
10  apartmánů je dvouložnicových pro 4-6 osob

Každý apartmán má vlastní sociální zařízení, LCD televizor, chladničku a internetové připojení Wi-fi.
 

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI