BOUDA MALÁ ÚPA

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Každý apartmán má vlastní sociální zařízení, LCD televizor, chladničku a internetové připojení Wi-fi. Snídaně je podávána formou bohatých švédských stolů, k večeři podáváme polévku a hlavní jídlo (výběr ze dvou jídel) a nově výběr ze šesti druhů salátů z našeho samoobslužného salátového baru. V zimní sezoně pak podáváme každé úterý a čtvrtek večeři v rautu, kdy v úterý si můžete vybrat polévku, grilované brambory, grilovanou zeleninu, několik druhů grilovaného masa, vepřovou směs, dušenou rýži a spoustu zeleniny a salátů. Ve čtvrtek pak z polévky, guláše, restované zeleniny, přírodních plátků, mnoho zeleniny, drůbeží směs, dušenou rýži a salátů se zlatým vrcholem, šunkou od kosti servírovanou přímo naším kuchařem.

Bouda Malá Úpa nabízí

20  komfortně vybavených apartmánů
10  apartmánů je 2-3 lůžkových (jeden z nich je bezbariérový)
10  apartmánů je dvouložnicových pro 4-6 osob

Každý apartmán má vlastní sociální zařízení, LCD televizor, chladničku a internetové připojení Wi-fi.
 

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI