Bouda na Lučinách

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Přímý vlastník nabízí k dlouhodobému pronájmu zavedený horský penzion rodinného charakteru po kompletní opravě, který je svojí polohou ideálním místem jak pro zimní (lyžařský vlek ve vzdálenosti cca 50m - součást zimního lyžařského areálu Ski Pec: Javor, Zahrádky, Smrk, Hnědý Vrch), tak letní (cyklotrasy-turistické trasy) rekreaci. Nachází se cca3km od centra Pece p. Sněžkou na křižovatce hlavních běžkařských-cyklistických a turistických tras: Černá Hora/Pec pod Sněžkou/Špindlerův Mlýn. Ubytovací kapacita: 12 pokojů: 30-50lůžek, (2, 3 a 4 lůžkové pokoje + tzv. turistické ubytování v podkroví), 2x personál pokoj a 1x byt správce - včetně soc. zázemí. Soc. zařízení pro ubytované hosty je společné: 1x na patře a 1x v přízemí (zvlášť pro ženy a zvlášť pro muže). Sociální zařízení pro tzv. pasanty je zvlášť v přízemí.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI