Bouda na Lučinách

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Přímý vlastník nabízí k dlouhodobému pronájmu zavedený horský penzion rodinného charakteru po kompletní opravě, který je svojí polohou ideálním místem jak pro zimní (lyžařský vlek ve vzdálenosti cca 50m - součást zimního lyžařského areálu Ski Pec: Javor, Zahrádky, Smrk, Hnědý Vrch), tak letní (cyklotrasy-turistické trasy) rekreaci. Nachází se cca3km od centra Pece p. Sněžkou na křižovatce hlavních běžkařských-cyklistických a turistických tras: Černá Hora/Pec pod Sněžkou/Špindlerův Mlýn. Ubytovací kapacita: 12 pokojů: 30-50lůžek, (2, 3 a 4 lůžkové pokoje + tzv. turistické ubytování v podkroví), 2x personál pokoj a 1x byt správce - včetně soc. zázemí. Soc. zařízení pro ubytované hosty je společné: 1x na patře a 1x v přízemí (zvlášť pro ženy a zvlášť pro muže). Sociální zařízení pro tzv. pasanty je zvlášť v přízemí.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI