Bouda Svornost

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Poskytujeme celoročně ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Vzhledem ke své ideální poloze je Bouda Svornost předurčena pro sportovně laděnou dovolenou v každém ročním období. Díky celkové kapacitě 45 lůžek a vybavenosti je též vhodná pro pořádání školních lyžařských zájezdů, ozdravných pobytů a sportovních soustředění. Stravování probíhá formou plné penze nebo polopenze a rodinná atmosféra pro maximální pohodlí hostů je u nás samozřejmostí. Zvláště v zimním období ocení její polohu na horní stanici lyžařského vleku Zahrádky v nadmořské výšce 1.100 m všichni milovníci zimních sportů. V blízkém okolí je možno využít i další lyžařské vleky s kvalitními sjezdovými tratěmi, včetně sjezdovek s technickým sněhem a umělým osvětlením pro večerní lyžování, sedačkové lanovky, ale i dětského vlíčku pro začínající lyžaře. Dále je pro Vaši relaxaci kromě ochotného personálu k dispozici také prostorná jídelna s televizí, videem a DVD přehrávačem, restaurace, bar, sluneční terasa s bazénem a venkovním bufetem, pizzerie s "ohřívárnou", ohniště, gril, herna se stolním fotbálkem a stolní tenis. Rádi pro Vás na naší horské boudě v nezapomenutelné přírodní scenérii též zajistíme a uspořádáme nejrůznější rodinné či firemní oslavy, školení, svatební hostiny a další společenské akce dle Vašich požadavků a představ.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI