Boudy Krkonoše

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Hledáte-li příjemné a dostupné ubytování v Krkonoších, v horských chatách v Modrém dole budete jistě spokojeni. Nabízíme ubytování se stravováním stranou ruchu hlavních krkonošských středisek. Modrý důl - jedno z nejkrásnějších krkonošských údolí patří mezi nejvíce chráněné, nicméně přístupné oblasti Krkonošského národního parku. Modrý důl je oblíbeným místem pobytu pro rodiny s dětmi. Stylové horské boudy Pastouška a Modrodolská sportovního klubu TJ Spofa se nalézají v Krkonoších v Modrém dole ve výšce 1050 m n. m. Chaty jsou od sebe vzdáleny asi 70m. V obou chatách naleznete dvou, tří a čtyřlůžkové stylově zařízené pokoje. Pro větší skupiny je k dispozici jeden osmilůžkový pokoj. V obou chatách je společenská místnost plně k dispozici hostů. Sociální zařízení a sprchy se nachází v přízemí každé chaty. Pro děti do 2let máme k zapůjčení postýlky a dětské jídelní stoličky. Modrý důl je vhodným výchozím bodem pro řadu pěších, lyžařských i cyklistických výletů ve východní části Krkonoš. V průběhu roku pořádáme různé sportovní a turistické akce dospělé, děti a hlavně kombinované pro rodiče s dětmi.V zimních měsících se zaměřujeme na výuku lyžování a snowbordingu, během léta na sportovní, turistické a relaxační akce. Zajímavostí chaty Pastouška je staročeská pekařská pec používaná k přípravě koláčů, pečených kuřata či chleba.
 

 

Další chaty a chalupy v oblasti Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI