Brádlerovy boudy

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Restaurace s celoročním provozem, ubytování se psem pouze na vyhrazených pokojích, jídelna s TV, ledničkou, mikrovlnou troubou a rychlovarnou konvicí, infra sauna pro tři osoby, cena je 150,- Kč. za hodinu, dětský koutek, v kterém je 2.5m dlouhá skluzavka, pro ubytované hosty je v budově uzamykatelná úschovna lyží či kol zdarma, možnost zapůjčení grilů s palivem: na plyn, dřevěné uhlí nebo gril na pečení selat. Při objednání surovin od nás je zapůjčení zdarma, jinak účtujeme poplatek 200,- Kč. Potraviny je nutné objednat 48 hodin do předu, dětské hřiště s pískovištěm a houpačkami v bezprostřední blízkosti a na dohled z terasy, TRAMPOLÍNA ZDARMA
 

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Anna Mála
Anna Mála (nepřihlášený) 17. Srpen 2019 - 19:45
Počet hlasů: 295
Pan barman úplně mimo, nepamatoval si objednavku ani, když si ji u stolu psal, naštěstí to zachránila paní servirka, která byla moc příjemná a točila nám super Plzeň!
Hodnocení: 
1
Average: 1 (1 vote)

Přidat recenzi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 1

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI