Brádlerovy boudy

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Restaurace s celoročním provozem, ubytování se psem pouze na vyhrazených pokojích, jídelna s TV, ledničkou, mikrovlnou troubou a rychlovarnou konvicí, infra sauna pro tři osoby, cena je 150,- Kč. za hodinu, dětský koutek, v kterém je 2.5m dlouhá skluzavka, pro ubytované hosty je v budově uzamykatelná úschovna lyží či kol zdarma, možnost zapůjčení grilů s palivem: na plyn, dřevěné uhlí nebo gril na pečení selat. Při objednání surovin od nás je zapůjčení zdarma, jinak účtujeme poplatek 200,- Kč. Potraviny je nutné objednat 48 hodin do předu, dětské hřiště s pískovištěm a houpačkami v bezprostřední blízkosti a na dohled z terasy, TRAMPOLÍNA ZDARMA
 

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Anna Mála
Anna Mála (nepřihlášený) 17. Srpen 2019 - 19:45
Počet hlasů: 196
Pan barman úplně mimo, nepamatoval si objednavku ani, když si ji u stolu psal, naštěstí to zachránila paní servirka, která byla moc příjemná a točila nám super Plzeň!
Hodnocení: 
1
Average: 1 (1 vote)

Přidat recenzi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 1

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI