Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Chalupa Orlické Záhoří

 

 

Informace

Popis

Ubytování na chalupě Orlické Záhoří

Horská chalupa Orlické záhoří 77 Vám nabízí levné a kvalitní ubytování a možnost rekreace v Chráněné krajinné oblasti Orlické hory. Privátní ubytování pro rodiny s dětmi i větší skupiny přátel, firemní akce, Vánoce nebo Silvestr na horách.

Novostavba stylově vyhlížející horské chalupy z r. 2012 nabízí veškerý komfort současné doby. Dům je cihlový s částečným dřevěným obložením, vytápění v apartmánech je zajištěno krbovými kamny s doplňkovým vytápěním el. přímotopy. Pro ubytované rodiny s malými dětmi je k dispozici prostor dětské herny v podkroví.

Dům je rozdělen na 3 samostatné apartmány o velikostech 1+kk s terasou (2 lůžka + dětská postýlka), mezonet 4+kk s terasou (7 lůžek) a podkrovní apartmán (4 lůžka), které je možno pronajmout jednotlivě, nebo si můžete pronajmout objekt jako celek. Celková kapacita chaty je 13 lůžek + 2 dětské postýlky.

Parkování je zajištěno v garáži (vraty projede VW Passat se střešní boxem, na šířku se vejde i Ford S-Max nebo BMW X3) a čtyřmi venkovními stáními přímo před chatou, odkládací místo v garáži na lyže a kola. Samozřejmostí je WI-FI v každém apartmánu.

Chalupa Orlické Záhoří 77 se nachází nedaleko Deštného v Orlických horách s lyžováním jak v místě tak s dojezdovou dostupností českých i polských lyžařských center a běžeckých areálů lyžařské oblasti ORLICKO – KLODZKO jako např. Říčky nebo Deštné v Orlických horách či polský Zieleninec.  Letní období nabízí výlety do okolí ( Velká deštná, rozhledna Anna, vojenská tvrz Hanička, přírodní rezervace Zemská brána a jelení lázně atd..), cyklovýlety, rybaření, houbaření.

Vybavení chalupy

Jednotlivé apartmány jsou vybaveny nábytkem, ložním prádlem, kuchyně jsou plně vybaveny vestavnými spotřebiči, varnou konvicí, veškerým potřebným nádobím a náčiním vč. skla a porcelánu. K vybavení vytu patří i sušáky na prádlo a dětské jídelní židličky. Terasy jsou vybaveny zahradním nábytkem. Palivové dřevo je v apartmánech nachystáno. Vše je připraveno tak, abyste se u nás cítili jako doma.

 Apartmán s terasou 1+kk

    2 lůžka
    dětská postýlka
    koupelna (umyvadlo, WC, sprcha)
    kuch. linka s varnou deskou, MW, lednicí, varnou konvicí, hrnce, sklo,     porcelán
    obytný prostor s přístupem na letní terasu se zahradním nábytkem s     výstupem na zahrádku
    sušák na prádlo
    palivové dříví v zásobníku

 Mezonet 4+kk s terasou pro větší rodiny nebo skupiny přátel

    3 samostatné ložnice po dvou lůžkách, jedno lůžko v obývacím pokoji
    dětská postýlka
    dvě koupelny, kdy jedna z nich je vybavená vanou, sprchovým koutem a     prostorným umyvadlem, druhá má sprchový kout, umyvadlo a WC, dále je v     apartmánu samostatné WC s umyvadlem
    obytná místnost s vybavena kuchyní s přístupem na letní terasu
    kuchyň je plně vybavena a mimo jiné obsahuje i myčku, pračku, troubu a     mikrovlnou troubu
    sušák na prádlo
    palivové dříví v zásobníku

Podkrovní apartmán

    4 lůžka
    kuchyňka (nádobí, varná konvice, plotýnkový vařič, hrnce)
    koupelna (WC, umyvadlo sprchový kout)

Apartmány je možné pronajmout jednotlivě, nebo si můžete pronajmout objekt jako celek. Celková kapacita chaty je 13 lůžek + 2 dětské postýlky. Pro ubytované rodiny s malými dětmi je k dispozici prostor dětské herny v podkroví.

Kudy k nám

Cesta z Prahy je cca 180 km a vede přes Hradec Králové a dále buď přes Opočno, Dobrušku a Deštné v Orlických horách nebo z Hradce Králové přes Rychnov nad Kněžnou a Rokytnici v Orlických horách. Směrem od Říček na Deštné je 200 m za kostelem obecní úřad s konzumem a turistickými informacemi. K chalupě Orlické Záhoří 77 dorazíte po dalších 300m od obecního úřadu na pravé straně hlavní asfaltové silnice.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

 

 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Aktivity

V blízkém okolí chalupy je mnoho krásných oblastí, sportovních středisek a turistických cest, které mají využití jak v zimních tak v letních měsících (v chalupě jsou všechny tyto oblasti znázorněny na mapě, která je rozvěšena ve vstupní chodbě chalupy).

V letních měsících je možné využití venkovního posezení na terase s přístupem na zelenou plochu zahrady pro sportovní využití a relaxaci s možností grilování nebo opékání.

Za zmínku stojí bohatě značené cyklotrasy po hřebenech Orlických hor, sběr borůvek, houbaření, vyjížďky na koních

V zimních měsících pak blízkého lyžařského střediska Deštné v Orlických horách (10 km) a Říčky (18 km). Na zvážení pak stojí návštěva lyžařského střediska Zielenec v Polsku (14 km).

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI